About the event

Скандальну виставу “Метод” покажуть у Києві!

28 травня Гомельський молодіжний театр представить українським глядачам  психологічний трилер “Метод”. В основі постановки - гучна п'єса “Метод Гренхольма” каталонського драматурга Жорді Гальсерана. що є театральним хітом в більш ніж 40 країнах світу!

Вистава “Метод” білоруського театру - лауреат “Національної театральної премії-2018” і ряду нагород на міжнародних театральних фестивалях.

Режисер вистави Віталь Кравченко впевнений, що “Метод” сподобається і українським поціновувачам театрального мистецтва, адже він змушує задуматися, хто ми є в сучасному суспільстві і на що здатна людина в боротьбі навіть за найменшу ціль.

Тривалість: 1 година 40 хвилин без антракту.

Режисер-постановник - Віталь Кравченко

Сценографія та костюми - Крістіна Баранова

Метод Гренхольма, або як вижити за будь-яку ціну

Процес пошуку роботи - відчутний стрес для людини. А коли на кону керівна посада в міжнародній корпорації - це вже стає серйозним випробуванням на людяність.

Вистава “Метод” - психологічний експеримент, що демонструє, на що кожен з нас готовий піти заради досягнення успіху, слави, грошей. Це безжальна гра, в ході якої чотири учасники повинні не просто переграти один одного, а психологічно знищити суперника.

Співбесіда без правил - інноваційний “метод Гренхольма”, де кожна наступна задача складніша за попередню. За безневинними на перший погляд тренінгами та тестами ховаються безжальні маніпуляції з людською свідомістю.

Квитки на виставу “Метод” можна замовити онлайн або з доставкою

Хоча п'єса “Метод Гренхольма”  і була написана майже 10 років тому, але сьогодні вона є не менш актуальною. Запрошуємо поринути в атмосферу інтелектуального трилера!

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на виставу “Метод” у Києві 28 травня можна вже сьогодні, обравши найкращі місця та зручний спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

 

Recommended