Ліга Сміху

Ліга Сміху

«Ліга сміху» (Чемпіонат України з гумору) – телевізійний гумористичний проект створений у 2015 році студією «Квартал 95» і компанією Drive Production. Ведучий шоу – Володимир Зеленський.

«Ліга сміху» – міжнародний чемпіонат гумору, який об’єднує всю країну. У чемпіонаті беруть участь молодіжні команди зі всієї України, а також з інших країн. Вони змагаються в майстерності розсмішити публіку і журі за всяку ціну. У цій битві всі засоби хороші, окрім нудних і несмішних: дотепні та актуальні жарти, забавні скетчі, буфонада, розіграші та пародії.

Виступи команд оцінюють журі. Члени журі стають також «граючими тренерами» команд, які ведуть своїх підопічних до перемоги. У фіналі беруть участь тільки 2 команди – фаворити сезону. Переможці отримують Кубок «Ліги сміху».

Тренери і одночасно журі шоу: Надя Дорофєєва, Влад Яма, Юрій Ткач, Ігор Ласточкин, Стас Боклан, Євген Кошовий, Оля Полякова. 

Сезон гри триває протягом року на вибування, нічия у грі виключена, будь-який спір вирішує батл. Починають сезон 14 команд, у фіналі зустрічаються дві. Судійство здійснюють сім зірок шоу-бізнесу. Вони ж виконують роль граючих тренерів.