Andrey Makarevich Your 5

02 november 2020 | 20:00

About the event

Андрій Макаревич з програмою Yo5 у Луцьку!

Луцьк завмер в очікуванні видатного музиканта - Андрія Макаревича, який готовий відкрити свою душу та відіграти сольний концерт 2 листопада 2020 року на сцені РЦ «Промінь». Не прогав таку подію, приходь!

Андрій Макаревич – легендарний радянський та російський рок-музикант, фронтмен культового гурту «Машина времени», один з батьків радянського рок-н-ролу, який ще з 1969 року намагається завдяки своїм пісням зробити цей світ прекраснішим. Адже, на піснях «Машины времени» виросло не одне покоління. Захоплюватися музикою артист почав ще з самого дитинства, особливо, коли познайомився з творчістю культових «The Beatles».

З 1985 року Андрій Макаревич випустив декілька сольних альбомів, та почав виступати із сольними концертами в «бардівській манері», тобто без інших музикантів, лише з акустичною гітарою, на якій виконував композиції, поза творчістю гурту. Вже 15 років Андрій Макаревич активно гастролює з джазовою програмою Yo5.

У своєму новому джазовому проекті Yo5 разом з Андрієм Макаревичем грають: Євген Борець — рояль, Сергій Хутас — контрабас, Давид Ткебучава — барабани і Тимур Некрасов – духові інструменти. В репертуар Yo5 увійшли композиції як «Машины времени» так і інших сольних проектів Андрія Макаревича. Прем’єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Швеції і Фінляндії. На сьогоднішній день за плечима проекту великий тур по Німеччині, а також тури по Швейцарії, Ізраїлю, Грузії, Голландії, Україні, Бельгії.

А у липні 2015 року Макаревич записав спільну пісню з українським рок-гуртом «Гайдамаки» та польським співаком Мацеєм Маленчуком пісню на антивоєнну тематику, яка отримала назву «Тільки любов залишить тебе живим». Слова пісні музиканти написали трьома мовами – українською, польською та російською. А нещодавно Андрій Макаревич відсвяткував свою шістдесят шосту річницю.

Зверни увагу! Власники квитків на непарні ряди приходять на  17:00, на прані ряди - 20:00!

4 причини піти на концерт Андрія Макаревича з програмою Yo5 у Луцьку:

  1. Послухати та поспівати добре відомих пісень культового музиканта, на якому виросло не одно покоління;
  2. Зануритися в філософію пісень Андрія Макаревича, в яких панують справедливість, правда, мудрість, відвага, мир, дружба та любов;
  3. Послухати «класику» «Машины времени» у зовсім новому джазовому виконанні;
  4. На вас чекають такі хіти як «Перекресток», «Он был старше ее», «Шли кругами», «Музыка под снегом» та інші.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Андрія Макаревича з програмою Yo5 2 листопада 2020 року у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended