Khrystyna Soloviy

14 august 2022 | 19:00

About the event

Христина Соловій в Луцьку з концертом національної солідарності в рамках туру «Українська лють» Христина Соловій на прохання прихильників розпочинає серію концертів Україною.

Співоча пташка української русофобії, не відкладаючи життя на потім «після перемоги», вирішує повернути українському місту спрагле культурне життя.

Завдяки українським захисникам 6 серпня  в Луцьку у приміщенні РЦ "Промінь" відбудеться єднання українців в українській пісні.

Співаємо разом хіти воєнного часу «Українська лють», «Я твоя зброя» та вже золоті шлягери співачки «Тримай», «Хто як не ти» та інші. «Я їду з концертами Україною - бо це моя справа артистки, мій культурний фронт. У турі я хочу заробити кошти, щоб передати їх на потреби армії. Спочатку я хочу довести, що вже зараз завдяки українським захисникам українська культура може і буде відбуватись в Україні. Навіть під час війни.

І жодна русня цьому не зможе завадити. А після і завдяки туру я хочу віддячити українській армії за можливість бути українською артисткою в Україні.»

 

Важливо! В разі виникнення повітряної тривоги всі глядачі мають пройти в укриття, розташоване в будівлі 1.КП ІАЦ „Волинь-енергософт”, вул. Винниченка,67 2.Луцький ЦТКП Волинської філії ПАТ “Укртелеком”, просп. Перемоги,2 3.ПП “ВВС”, вул. І.Франка,44 4.ПАТ “Волиньгаз”, вул. І.Франка,12 5.Луцький КХП № 2, вул. І.Франка,46 6.ЖКП № 3, вул. Винниченка,25 7.СШ № 5, вул. Перемоги,16. У цьому вам допоможуть працівники локаціі та організатори подіі. У разі якщо тривога триватиме не більше години, після її відміни концерт продовжиться у звичному режимі. Якщо тривога триватиме понад годину, ми спробуємо закінчити концерт акустичним виступом в укритті.

Recommended