Фестиваль студентська “Ліга сміху Волинь”

07 march 2019 | 18:00

About the event

Ви потрапили на сторінку із подією, що вже пройшла. Щоб придбати квиток на актуальну подію - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на студентську “Ліга сміху Волинь” у Луцьку 29 травня 2019 року

Студентська “Ліга сміху Волинь” – це нова, офіційна ліга на Волині, яка має на меті відродити гумористичні традиції нашого краю, надати талановитій молоді майданчик для розвитку свого потенціалу та популяризувати цікаву, веселу та інтелектуальну гру серед молоді міста та області, що дасть змогу розвивати та готувати команди, які представлятимуть Волинь на теренах України.

Старт нового сезону чемпіонату України з гумору, відбудеться напередодні свята нашої прекрасної половини людства, а саме 7 березня о 18:00 в Палаці культури м. Луцька по вул. Б. Хмельницького 1. Тому поспішайте запросити свою другу половинку, маму, сестру чи подругу на ФЕСТИВАЛЬ студентської «Ліги сміху Волинь», та подарувати  їм багато позитивних емоцій та чудовий настрій напередодні свята! 14 колективів з Волинської, Рівненської та Львівської областей, змагатимуться за право потрапити в команду наших чудових тренерів: Андрія Котищука, Івана Заня, Владислава Зінкевича, Андрія Озарківа, Василя Медецького та Іванни Гончарук, а ведучим гри буде неперевершений Микита Чибар!

Recommended