Niva (Ternopil)-Volyn (Lutsk) Please follow the rules of spectator behavior, sanitary and anti-epidemic measures.

26 march 2021 | 17:00

About the event

Нива (Тернопіль) – Волинь (Луцьк)

Чемпіонат України. Перша ліга, 18 тур. 26 березня, Луцьк, стадіон «Авангард». Початок – 17:00.

Футбольна весна у Першій лізі чемпіонату України набирає обертів – усі команди змагань пройшли як мінімум половину турнірної дистанції, а невмолимий час залишає їм все менше можливостей для виконанням своїх завдань. Одним із найцікавіших у 18-му турі стане західноукраїнське протистояння «Ниви» та «Волині». Сам матч з різних об’єктивних причин відбудеться не у Тернополі – натомість, команди вдруге цього сезону зійдуться на луцькому стадіоні «Авангард».

У першому колі колективи з Луцька та Тернополя видали драматичний поєдинок – здавалося, що «Волинь» упевнено йшла до перемоги, забивши двічі у першому таймі, однак після перерви гості зуміли здійснити футбольний «камбек», зігравши унічию – 2:2. У попередньому турі в матчах обох команд також було забито по чотири голи – щоправда, якщо «Хрестоносці» усі свої чотири відправили у ворота «ВПК-Агро» (4:0), то «Нива» з ідентичним рахунком поступилася «Альянсу» – 0:4. А загалом, історично протистояння між цими клубами завжди були гарячими, незважаючи на те, хто з суперників який щабель посідав у турнірній таблиці. Тож – запрошуємо футбольних уболівальників «посмакувати» цікаву спортивну баталію на головній арені Луцька!