About the event

Додатковий концерт «Ventigo»: Дан Балан подарує львів’янам подвійну порцію драйву

Закоханий у місто Лева з першого свого візиту та першого свого концерту, вражений неймовірно теплою зустріччю вибагливої львівської публіки, Дан Балан вдруге виступить 1 жовтня у Львівській Опері. І цього разу з додатковим концертом.

Будьте певні: цей осінній вечір Ви запам’ятаєте надовго! Бо ця атмосфера, коли у світлі софітів з’являється улюблений співак і своїм пристрасним вокалом, шаленою енергетикою та нестримним драйвом щоразу просто розриває концертний простір, нікого не залишить байдужим.

Дан Балан: «Найгеніальнішим винаходом людства є музика»

Музика для нього – не просто захоплення, хобі чи робота. Це – спосіб його світосприйняття, його життєвий орієнтир і мотиватор. Саме вона багато років тому стала для молдовського юнака тією відправною точкою, з якої розпочався новий виток його життєтворчості.

Освоюючи основи юриспруденції, Дан Балан показував блискучі результати в навчанні, озброївшись головним своїм мотиватором – можливістю творити на новенькому синтезаторі, який він мав отримати в подарунок від батьків як відзнаку за успішне навчання. Однак магнетична сила музики перемогла.

Сьогодні Дан Балан – зірка світового масштабу й улюбленець мільйонів, номінант на премію Grammy та володар престижних музичних премій MTV Music Awards і Echo Awards. Він комфортно почуває себе і на сцені, і в житті, бо пішов за своїм покликанням і невтомно розвиває власний творчий потенціал. У його доробку - 7 альбомів (3 з яких - у складі O-Zone) та 16 синглів!

Пориньте в море чуттєвого вокалу харизматичного Дана Балана! Відвідайте його сольний концерт 1 жовтня у Львові!

Проведіть цей жовтневий вечір в обіймах неймовірно пристрасного молдовського співака! Відчуйте це неповторне блажество – чути і бачити його вживу! І будьте певні: цей красивий талановитий брюнет уже не випустисть Вас зі свого музичного полону! Усі, кому пощастило побувати на його концерті, стверджують, що Дана Балана можна слухати безконечно.

«Його виступи – ковток свіжого повітря. Він просто безподобний! Який сексуальний голос! Який талант! Зачаровує!..» «Пісні Дана Балана – це, як спалах, це ніби вірус! Уже тиждень слухаю щоденно і не набридає!» - зінаються слухачі.

То як, львів’яни, Ви готові до подвійної порції вибухових емоцій і запальних «аllegro ventigo»?

Обирайте бажані місця у Львівській опері та замовляйте квитки на нашому сайті в один клік! Ловіть свій шанс отримати щасливу перепустку на живу зустріч із кумиром! Бо без придбаних квитків Ви не потрапите на концерт Дана Балана.

Лише в нас Ви можете придбати квитки за найвигіднішою ціною. Чому? Бо ми реалізовуємо їх без сервісного збору.

Recommended