by Dmitry and Nazarie Yaremchuky "My Ukraine is a Great Family"

28 december 2019 | 18:00

About the event

Дмитро та Назарій Яремчуки з концертом у Львові!

Дорогі львів’яни та гості міста, запрошуємо вас на неймовірний концерт Назарія та Дмитра Яремчуків, який відбудеться зовсім скоро, а саме 28-го грудня, у Львові у Концертній залі Центру Довженка. Спеціально для тебе виконавці підготували прекрасну концертну програму під назвою «Моя Україна – велика родина».

Дмитро та Назарій Яремчуки – заслужені артисти України. Брати  називають себе близнюками, хоча різниця у віці у них більше року. Сини народного артиста України Назарія Яремчука, який пішов з життя в 1995 році, з дитинства готувалися до великої сцени, навіть не усвідомлюючи цього. Хлопчики змалку займались музикою, співали в хорі та були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. З роками любов до музики лише зростала, і тепер Дмитро та Назарій дарують свою творчість слухачам в Україні та далеко за її межами.

За роки своєї музичної діяльності брати брали участь у багатьох державних та міжнародних конкурсах та фестивалях, таких як «Слов’янський Базар», «Надія та Добро» та інших. А у 2002 році Дмитро та Назарій Яремчуки самі стали засновниками пісенного фестивалю «Родина» ім. Назарія Яремчука.

5 причин піти на концерт братів Яремчуків у Львові:

  1. Це унікальна нагода почути наживо заслужених артистів України, які зачарують тебе своїм талантом, неймовірним співом та звучанням незрівнянної української пісні.
  2. Програма Назарія та Дмитра Яремчуків «Моя Україна – велика родина» - це музична сила, на меті якої надихати українського слухача, згуртувати народ та привернути увагу до болючих і важливих тем сьогодення: любові до рідної землі, Вітчизни, родини, матері.
  3. Кожен концерт цих талановитих виконавців – це двогодинне дійство, сповнене непідробних емоцій, українських традицій, спілкування із залом та обміном добром.
  4. Прийшовши на концерт «Моя Україна – велика родина», ти матимеш можливість насолодитись живим виконанням пісень, які давно стали хітами:  «Наша доля», «Стожари», «Родина», «Вишиванка», «Моя Україна - велика родина», «Пісня про рушник», «Тече вода», «Червона рута», «Водограй», «Черемшина» та інших.
  5. Брати співають душею та серцем, передаючи наступним поколінням любов до Батьківщини, яку колись їм передали їх батьки за допомогою простого, але такого дієвого інструменту – пісні!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Назарія ти Дмитра Яремчуків 28-го грудня у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended