About the event

28 березня запрошуємо Вас на весняне продовження вже улюбленої серії концертів “Джаз нескорених. Український та світовий”.

Сцену національного театру імені Марії Заньковецької запалить відкрите джазове об’єднання, яке щоразу збирає кращих музикантів Європи, хто найбільше в світі віддані двом речам: Україні та музиці!

Ви почуєте всіма улюблені українські та світові хіти в новому звучанні: від джазових інтерпретацій «Черемшини», «Намалюй мені ніч», «Чорнобривці» та запальних пісень з репертуару Богдана Веселовського до романтичних хітів з світової добірки від Елли Фіцджеральд до Пеггі Лі.

Головним сюрпризом цього весняного проєкту стане його солістка – неперевершена й феєрична Марта Адамчук, півфіналістка телешоу «Голос країни» та зірка “Жіночого кварталу”.

Цю співачку, попри усі її досягнення, чи не найкраще представляє її унікальний голос: тут і магія, й краса, і казка…

Ми зібрали для Вас кращих з кращих, кожен учасник проєкту заслуговує окремого представлення:

Деніс Аду – труба. Визнаний джаз-лідер України і улюблений публікою джазовий трубач з Гани. Деніс Аду постійно бере участь в різних творчих колабораціях, творячи нову музику з абсолютно різними діячами: від Gregory Porter до Святослава Вакарчука.

Усеїн Бекіров – фортепіано. Кримськотатарський джазовий музикант, що грає в стилях етноджаз, етноф’южн, фанк. Заслужений артист Укарїни, один з кращих джазових піаністів країни, який знаходиться в постійному пошуку нових подач звучання.

Сергій Федорчук – контрабас. Віртуозний, надзвичайно талановитий та неординарний музикант, один із кращих джазових контрабасистів нашого часу. Яскрава авторська подача та досконале володіння інструментом Сергія Федорчука щоразу викликає оплески в кращих залах Європи.

Артур Фролов – барабани. Один із кращих барабанщиків України, лауреат міжнародних джазових конкурсів. Співпрацює з відомими у всьому світі виконавцями, серед яких такі легенди, як Ken Hensley (Uriah Heep), Steve Vai, David Friesen.

Програма, яка складена спеціально для цього вечора, буде близька кожному.

І не забувайте: кожен квиток – це допомога нашим захисникам, які роблять можливим цей вечір!

Цього вечора ми збираємо кошти на адресну допомогу для 3-ої ОШБ «АЗОВ».

Разом до перемоги! Все буде – Україна!

Recommended