About the event

«Галицький шлягер – 2020» у Львові!

Від усієї душі запрошуємо тебе на фантастичну подію цієї весни – неймовірний концерт за участі багатьох відомих виконавців під назвою «Галицький шлягер – 2020», який відбудеться 14-го березня 2021-го року о 19:00 у Центрі Довженка.

Гала-концерт телефестивалю відбудеться за участю: народних артистів України: Степана Гіги, Ярослава Борути, заслужених артистів України: Михайла Грицкана, Андрія Князя, Квітослави Гіги, Ірини Зінковської, ЗАЛІСКА, Олесі Пасічняк, гурту «Made in Ukraine”, популярних і молодих виконавців: Ольги Монастирської, Альони Карат, Катерини Шимків, Надії Гураль, Марини Романюк, STEVEG, Олексія Будніка, Дениса Кочержука, Анжеліки і Петра Векерик, Вікторії Ватащук, Василя Михайловича, Анни Гафіяк, Софії Сидір, Наталії Шевченко, Соломії Романів, Володимира Войцеховського, Ольги Височанської, Сергія Бараненка, Аліси Приходько, Тетяни Гайдар, Вячеслава Прийми, Сергія Тихоненка, гуртів «БУДЬМО», «ОСТРА ТЕРНИНА», «КАРМА ЛАМАРА», «ГАЛЬОРКА БЕНД». Ведучі телефестивалю народний артист України Ярослав Борута і поетеса Уляна Мандзюк. Даний мистецький проект ще називають відродженням і утвердженням української традиційної естрадної пісні.

«Галицький шлягер» претендує стати найпрестижнішою музичною премією України в галузі української традиційної естрадної пісні. Телефестиваль започатковано в м. Івано-Франківську 2013 року. З того часу «Галицький шлягер» з кожним роком стає популярнішим, як серед глядачів, так і виконавців з всієї України та української діаспори.

Гала-концерт телефестивалю збере на одній сцені 35 професійних співаків, починаючи від знаних зірок української традиційної естради та закінчуючи популярними, молодими перспективними артистами. Позитивні враження, фонтан неймовірних емоцій та цілий вечір якісної української музики в поєднанні із сучасним технічним забезпеченням та оформленням сцени - ти отримаєш стовідсотково.

ПІДТРИМАЙМО УКРАЇНСЬКУ ПІСНЮ!

3 причини відвідати «Галицький шлягер – 2020» у Львові:

  • Це ексклюзивна можливість побачити, почути та надихнутись стількома незрівнянними виконавцями, які даруватимуть тобі свою творчість та непідробні емоції зі сцени.
  • Стати свідком того, як стрімко розвивається та збагачується новими барвами українська пісенна культура. Окрім всім відомих виконавців, у цей вечір виконуватимуть свої пісні також і молоді співаки, співачки та гурти, мета яких прославляти українську пісенну традицію.
  • Кожного року «Галицький шлягер – 2020» демонструє високий рівень підготовки, вражаючу церемонію нагородження та вибухову шоу-програму. Це, безумовно, гарна нагода провести час із друзями та рідними, поринувши у безкраю та багату музичну атмосферу.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Галицький шлягер – 2020» 14-го березня 2021-го року о 19:00 у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended