About the event

Хіти Бродвею - у Львові! 

Нове шоу від BigShow Orchestra!


Ліхтарі в самому серці Мангеттена перетворюють ніч на день. Тут народжується найкраща музика, танці і вистави, тут народжуються безсмертні легенди. Здійснити музичну мандрівку можна вже17 лютого! Хіти Бродвею - у театрі ім. Заньковецької! Це магія музики, якісного звуку і світла!
4 причини чому варто відвідати «Хіти Бродвею»:
1.    Унікальна підбірка улюблених хітів, які ви всі любите - мелодії з найвідоміших мюзиклів “Jesus Christ Superstar”, ”Phantom of the Оpera”, ”Cats”, ”Color purple”, а також світові та українські шлягери.
2.    Тільки зірковий склад! Зірки Марта Кулай, Наталія  Поліщук, Оксана Караїм, Петро Січко у супроводі BigShow Orchestra гарантують достойне виконання! 
3.    Це новий крутий проект з музикантом світового рівня! Якуб Воцял з Польщі – відомий виконавець мюзиклів «Рапсодія з демоном», «Ісус Христос -суперзірка», які вже декілька років з аншлагами проходять на польській сцені. Це один з найкращих польських виконавців
мюзиклу, переможець національного конкурсу вокалістів ім. Кєпури як найкращий соліст мюзиклу, музичний керівник театру «Рампа» (Варшава).
4.    Чудовий атмосферний вечір, який перенесе у минуле. Можна вдягти якусь ретро-штучку для відповідного настрою!

Recommended