About the event

«Гуцулка Ксеня» у Львові!

Жителі та гості міста Львів! У вас є чудова нагода потрапити на мюзикл-сенсацію «Гуцулка Ксеня», що відбудеться 8 березня 2020 року у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

«Гуцулка Ксеня» - це симбіоз сучасних технологій та української регіональної автентичності. Як і можна було здогадуватися, сюжет мюзиклу відбувається в Карпатах, а саме у Ворохті –серці Гуцульщини, куди з США прибувають українські емігранти, щоб знайти для молодого нареченого суджену в Карпатах. Батько заповів мододому синові колосальну суму, яку він зможе отримати тільки в тому випадку, якщо одружиться з українкою з історичної батьківщини.

«Гуцулка Ксеня», яка народилася в стінах Івано-Франківського драматичного театру, під керівництвом колективу Народного артиста України Ростислава Держипільського, викликала справжній фурор! Доказ тому – 27 аншлагів поспіль! У сучасному аранжуванні в «гуцулці» звучатимуть композиції великого композитора Ярослава Барнича, який «батько» української оперети. За музичне оформлення в мюзиклі відповідає Богдан Ткачук, а танцювальні елементи, які ти побачиш на сцені, зберегли оригінальність, самобутність та незайманість українських гуцульських мотивів.

А ще однією особливістю «Гуцулки Ксені» єтой факт, що серед костюмів будуть речі з унікальної гуцульської колекції майстрині Руслани Гончарук.

5 причин потрапити на мюзикл-сенсацію «Гуцулка Ксеня» у Львові:

  1. Колектив з 20 музикантів буде створювати для вас автентичну атмосферу, в яку ви миттєво зануритеся ще з перших хвилин вистави, але не захочете покидати її;
  2. Подія, в якій беруть участь 30 акторів приголомшить вас а танцювальні постановки, які поєднюють в собі старовинні етномотиви та сучасні елементи, такі, як потужна світлове шоу не залишать тебе осторонь!
  3. А ще ти матимеш дуже круту можливість трошки заглибитися в культуру, побут та елементи традицій мешканців українських гір, а як відомо, вони дуже духовні, по своєму загадкові, з діда-прадіда дотримуються унікальних обрядів та можуть володіти навіть «надприродними силами»;
  4. Режисер подбав про те, щоб забезпечити тебе оригінальними гуцульськими жартами;
  5. І ще в програмі лазерне шоу від проекту «Show Service», який буде забезпечувати тебе неймовірними візуальними ефектами та доповнювати «гуцулку» сучасними елементами!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на мюзикл-сенсацію «Гуцулка Ксеня» 8 березня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформляй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  •  оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  •  замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  •  забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Recommended