About the event

Ілля Найда у Львові!

Жителі та гості міста Львів! Запрошуємо вас на великий сольний концерт талановитого українського співака Іллі Найди, який відбудеться 1 березня 2020 року у Центрі Довженка.

Ілля Найда – молодий український співак, працює в жанрі української поп-музики, разом зі своїм гуртом «Зоряна ніч» добре відомий як весільний музикант. Його голос обожнюють дівчата, а пісні Іллі Найди не перестають бути актуальними та популярними. Музикант підготував для вас чудовий концерт. Лише один виступ – і ви захочете ще!

Ілля Найда народився у 1990 році у місті Самбір, Львівської області. В репертуарі музиканта є пісні про життя, кохання, розчарування. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся у ситуації, пов’язаній з коханням чи розчаруванням і саме тому в піснях Іллі Найди зможе знайти щось таке дуже близьке для себе, що, можливо доводилося спробувати на власному досвіді. Ілля Найда записав два студійні альбоми: «Не зімкнути очей» та «Більше не приходи», є автором багатьох українських популярних пісень.

5 причин піти на концерт Іллі Найди у Львові:

  1. Запальні виступи Іллі Найди – це зажди море радості та позитиву.
  2. Чудова подія для тих, хто любить справжню українську музику;
  3. Мабуть найкращий варіант по-особливому провести перший день весни, пори, коли приходить тепла пора та все оживає, адже саме такими є пісні Іллі Найди;
  4. В програмі такі відомі пісні виконавця, як «Фаза ноль», «Симпатюлька», «Вредна», «Не зімкнути очей», «Жаль не знала вона», «Може я вже не той»;
  5. Візьми свою другу половинку та приходь на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Іллі Найди 1 березня 2020 року о 19:00 у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Recommended