Катерина Бужинська "Україна-це ти"

28 may 2023 | 17:00

About the event

Незабутні враження та море позитивних емоцій, - для Вас, шанувальники сучасної української естради ! 

28 травня в м. Львові, в Центрі Довженка (Проспект Червоної Калини, 81), концертна

програма «Україна-ЦЕ ТИ»

Народна артистка України Катерина Бужинська - частина історії Української культури, співочий посол миру, волонтер! Кожен її номер - незабутнє шоу!  Її фото прикрашають обкладинки глянцевих журналів, а краса голосу заворожує з перших нот.  Артистка випустила 8 альбомів, понад 20 кліпів. Вона володарка Гран-прі 5 міжнародних конкурсів і більше 25 міжнародних премій.

Катерина співає на 7 мовах, а її пісні співають українці у всьому світі. Емоційна і життєрадісна Артистка, якій завжди є, що сказати своєму слухачеві.

Запрошеним гостем на концерті виступить Заслужений артист України - Михайло Грицкан. Улюбленець жінок та свій серед чоловіків! Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями, а особливий оксамитовий тембр голосу та надзвичайна харизма візьме вас в полон і вже ніколи не відпустить.

Під час концерту відбудеться благодійний аукціон, всі кошти від якого, артисти направлять на підтримку 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», з якою співпрацювали неодноразово. Саме тут зараз служить брат Катерини Бужинської. Тому можна на 100% бути впевненим, що кошти обов’язково будуть передані тим, хто боронить нашу державу.

   

Recommended