KAZKA Львів - квитки на концерт 21.09.2018

KAZKA

21 september 2018 | 19:00

About the event

Гурт «KAZKA» поспішає до Львова з дебютним альбомом барвистого інді-поп-фольку

У час, коли Львів збирається одягти осінні шати, готуючись до зустрічі столичних гостей – учасників молодого українського гурту «KAZKA», колектив гастролюватиме Україною, вирушивши у свій перший масштабний KARMA-тур з дебютним альбомом.

Десятки українських міст з нетерпінням очікують на довгождане побачення з KAZKA, однак у числі перших гурт відвідає легендарне місто Лева. Тож уже 21 вересня нічний клуб «Малевич» заполонить модерна етнічна лірика гурту KAZKA, яку він представить у своєму оригінальному стилі експериментальної інді-поп-музики.

Об’єднані музикою

Їй завжди подобалась музика, однак займатись нею на серйоз не задумувалась… Здобувала освіту юриста, однак полюбляла співати, навіть і в караоке. Згодом брала участь у конкурсах і шоу-програмах, проте це було більше для душі, а не задля кар'єри…

Він же постійно «крутився» в музичних колах і брав безпосередню участь у створенні якісних музичних продуктів як талановитий звукорежисер і учасник популярного інді-рок гурту…

Волею долі Сашу Заріцьку та Нікіту Будаша поєднав один музичний проект, який згодом оформився у гурт «KAZKA». А нещодавно до цього молодого колективу приєднався і мультиінструменталіст Дмитро Мазуряк. Здавалося б, що може бути спільного у таких різних людей? Однак учасники KAZKA в унісон заявляють: любов до музики та щире захоплення нею!

«У житті завжди є місце для дива. Оце і є наша KAZKA», - зазначає Саша Заріцька й акцентує увагу на тому, що ідея створення колективу також полягала й у тому, щоби продемонструвати: кожен, хто має намір досягти успіху, може це зробити, основне – дуже цього хотіти.

Концерт гурту «KAZKA» у Львові: близько 2 годин стильного і вишуканого живого звучання етніки

«Так вишукано і стильно співати українською!.. Це ж треба так вміти! Ви – найкращі!» - саме такими захопленими вигуками супроводжують шанувальники виступи своїх молодих фаворитів. Поява перших пісень гурту «KAZKA», а згодом і його дебютного альбому викликала неабиякий ажіотаж! Десятки мільйонів прослуховувань, тисячі коментарів!

Сміливі музичні експерименти гурту, несподіване звучання українського фольку, вкраплення елементів модерну і поп-ритмів. Кожна їхня пісня – цікава історія з драматичним сюжетом, сповнена особистих переживань і непідробних емоцій. Почувши, принаймні, раз «Плакала», «Свята», «Дива», Ви впродовж кількох днів не лише будете намугикувати мотиви цих пісень - перед Вашими очима щоразу поставатиме їхній сюжет, такий барвистий і такий органічно вплетений у канву Вашого досвіду особистого життя.

Відчуйте темпоритми модерного інді-поп-фольку!

Пориньте в атмосферу сучасної етніки, що пануватиме цієї осені у Львові! Придбайте квитки на концерт гурту «KAZKА» у львівському нічному клубі «Малевич»! На Вас очікує незабутній яскравий парфоменс, потужний саунд, якісна українська музика, геніальні тексти пісень, які просто треба проживати.

Цей виступ KAZKA Ви просто не можете пропустити і залишитись беземоційними! В унісон зі львівською осінню цьогоріч так проникливо зазвучать танцювально-ліричні композиції, сповнені глибоких щирих переживань виконавців, у супроводі сумного денсу.

Здійсніть незабутню мандрівку у чарівний світ української музики разом із гуртом KAZKA! Продаж квитків на концерт уже стартував!

Замовляйте квитки онлайн чи купуйте у касах міста без переплат! У нас Ви можете придбати їх значно дешевше і без додаткових витрат, адже ми реалізовуємо квитки без сервісного збору.

Recommended