About the event

Гурт МЕРІ з концертом до Дня Закоханих у Львові!

Львів наповниться святковою романтикою завдяки відомому українському гурту МЕРІ з особливим концертом, який відбудеться у Центрі Довженка.

Гурт МЕРІ був створений у 1996 році у Трускавці. Музиканти створюють свої пісні в оригінальному напрямку, який вони характеризують як opty-rock (легкий ненав’язливий рок). У творчому доробку гурту Мері є  п'ять студійні альбоми: "Мерідіани" (2007), "Війни в прямому ефірі" (2010), "Кулями любов..." (2014), "Я z України" (2016) та "Снайпери-амури".

Наразі до складу колективу МЕРІ входять: Віктор Винник ( соліст),  Микола Гаврилів (клавішні), Володимир Андрієвський (ударні), Віталій Гудзій (гітара), Володимир Панів (бас-гітара).

Гурт МЕРІ, безперечно, є улюбленцями українського слухача, а їх мегапопулярні хіти «Ромео» та «Кісс на біс» й досі мандрують ефірами радіостанцій. Щоправда, тепер учасники гурту МЕРІ подорослішали, і в нових композиціях все більш відчутні соціальні мотиви. Пісні «Сестра» та «Незнайомий мій брат» служать цьому підтвердженням.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт МЕРІ 13 лютого 2022 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Recommended