Morphine Suffering

10 september 2021 | 19:00

About the event

Morphine Suffering у Львові!

Відомий український гурт "Morphine Suffering" 10-го вересня 2021 року у Львові дасть концерт у Котельні Ruїн Bar! Українські металкорщики ще раз потішать тебе мегадрайвовим концертом та якісним саундом, та подарують тобі порцію справжнього кайфу! Без Morphine Suffering не обходиться жоден масштабний український open-air фестиваль. Музиканти є постійними учасниками фестивалів таких, як "Тарас Бульба", "Файне місто", "Zaxid Fest", “Бандерштат", "Atlas Weekend" та виступали на розігріві у Parkway Drive, Аsking Alexandria, Dead By April, Eskimo Callboy, Defiler, Dreamshade.

За час свого існування Morphine Suffering випустили 7 синглів, 2 повноформатних альбоми та 2 EP. Гурт експериментує зі стилями, використовуючи в своїх композиціях елементи , drum'n'bass і trance, а у деяких композиціях звертаються музиканти і до класичних інструментів. Знаковою подією для колективу є перемога у 2014 році на конкурсі The Best Ukrainian Metal Act та визнання найкращим метал-гуртом року в Україні.

Morphine Suffering своєю творчістю заряджають позитивом та мотивують на досягнення нових висот, що дуже добре помітно у піснях колективу, адже основний мотив творчості гурту – "Краще жити, а не бути"!

5 причин піти на концерт Morphine Suffering у Львові:

  • Це крута можливість відірватись та зробити свій вечір особливим разом з Morphine Suffering;
  • Візьми своїх друзів, щоб "послемитись" від душі;
  • Просто божевільні гітарні партії та глибокі, духовні, багаті на сенси композиції гурту не залишать тебе осторонь;
  • На всіх своїх концертах Morphine Suffering викладаються на повну і роблять все, для того, щоб ти забув про всі буденні проблеми та "очистив свої думки";
  • Ці хлопці точно знають, що "Світло не згасне", і що саме тобі потрібно "Этой ночью", отож не зволікай та приходь на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Morphine Suffering 10-го вересня 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами "Нової пошти", та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended