Michael Mirko and LaVIVo. I love

14 february 2020 | 19:00

About the event

Михайло Мирка та LaVIVO у Львові!

Львів'яни та гості міста! З нагоди дня Святого Валентина 14 лютого 2020 року суперфіналіст проекту «Голос країни» Михайло Мирка та ансамбль LaVIVO з програмою «Люблю» виступлять у Центрі Довженка та виконають українські та світові хіти про кохання!

Михайло Мирка – фіналіст четвертого сезону «Голос країни. Перезавантаження». Талановитий співак, який все життя присвятив музиці. Працює в жанрах поп та естрадна музика. Ще в дитинстві музикант опановував гру на скрипці. Згодом став студентом Львівського музичного коледжу імені Станіслава Людкевича, який успішно закінчив, а потім підкорив і Львівську національну музичну академію імені Миколи Лисенка. Михайло Мирка – це голос, який завоював любов мільйонів прихильників.

«Я щасливий, що дарую людям радість своєю творчістю», - Михайло Мирка.

Ансамбль LaVIVO створений у 2009 році.  Першим масштабним проектом колективу був сольний виступ на гала-концерті Всеукраїнського фестивалю різдвяної музики «Велика коляда». До складу колективу входять молоді професіонали, студенти Львівської національної музичної академії ім.М.В.Лисенка, лауреати міжнародних вокальних конкурсів Юрій Вітошинський, Артем Банар, Петро Вовк, Антон Рамський, Іван Стецик, Іван Лихач. Ансамбль активно гастролює по світу та здобув велику популярність у КНР.

4 причин піти на концерт Михайла Мирки та LaVIVO у Львові:

Recommended