Nervy

16 november 2019 | 19:00

About the event

«НЕРВЫ» презентують новий альбом великим сольним концертом у FESTrepublic

16 листопада 2019 року у львівському клубі FESTrepublic відбудеться великий сольний концерт рок-групи «НЕРВЫ».
Наприкінці лютого «НЕРВЫ» випустили новий альбом під назвою «Слэм и депрессия». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень у електричному звучанні, дві з яких - «Так как надо» і «Магнитные бури» група вже раніше презентувала на концертах.
««Слэм и депрессия» – це колаборація минулого з майбутнім. Це й нові треки, й старі, але у свіжій музичній обробці, – розповідає вокаліст групи «НЕРВЫ» Женя Мільковський. – Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченими турами, виберемо найкраще й найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які як і ми небайдужі до долі живої музики у нашій країні.
Давайте зробимо крок у майбутнє рок-музики вже зараз!».
16 листопада у FESTrepublic на вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти – «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи», «Самый дорогой человек», так і нові пісні з альбому «Слэм и депрессия».
«НЕРВЫ» активно й затребувано гастролюють по містах СНД та Європи. Тільки за 2018 рік музиканти відіграли близько 100 сольних електричних концертів. Окрім цього команда не втомлюється випускати сингли, знімати кліпи й створювати нову музику, знаходячись на хвилі популярності ось вже 9 років.
ЩО: «НЕРВЫ» презентація альбому «Слэм и депрессия»
ДЕ: FESTrepublic (вул. Старознесенька, 24-26)
КОЛИ: 16.11.2019 в 19:00
 

Recommended