310 – 790

About the event

25 грудня Оксана Муха у рідному Львові  з різдвяно-новорічними концертами «Радуйся!»

Для володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України Оксани Мухи Різдвяні концерти – уже добра традиція. Зима 2021-2022 не стане винятком – відома співачка готує цьогоріч нову святкову програму «Радуйся!». У Львові 25 грудня відбудеться два концерти на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької – о 17:00 та 19:30.

Лейтмотивом нової Різдвяно-новорічної програми Оксани Мухи є власне Радість і Світло Різдва. «Я щороку чекаю Різдвяної зустрічі з львів‘янами, для мене це вже традиція, без якої не уявляю Свят, – каже співачка. – Ці концерти наповнить нас усіх Радістю – радістю народження Христа, радістю пісенною! Ті колядки та щедрівки, які я зібрала у цій програмі, сповна розкривають головний зміст Різдва і промовляють до нас: «Радуйся, людино! Син Божий народився!».

«Щедрик», «Тиха ніч», «Бог ся рождає», «Добрий вечір тобі», «На небі зірка ясна засяла», «Народився Бог на санях», – це тільки частина із тих колядок, якими Оксана Муха і її музиканти радуватимуть слухачів на своїх святкових концертах. Також у програмі – давні і мало знані щедрівки. А спеціальним гостем вечора стане колоритний музично-театральний етногурт зі Львова YAGODY.    

Концерти Оксани Мухи «Радуйся!» 25 грудня у Львові – чудова нагода наколядуватися у теплому колі тих, хто любить, шанує і береже українську Різдвяну традицію. Й у дружній, єдиній атмосфері зарядитися Добром, Світлом та Радістю на всі прийдешні Свята!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Оксани Мухи у Львові 25 грудня 2021 року - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended