Сергій Бабкін

15 june 2018 | 19:00

About the event

Ви потрапили на сторінку концерту 2018 року. Щоб придбати квиток на актуальний концерт 2019 року - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на концерт 14 лютого 2019 року

OPEN Air - концерт Сергія Бабкіна у Львові: надпотужний емоційний заряд і яскравий музичний перфоманс

Львівський холдинг емоцій !FESTrepublic 15 червня стане місцем зустрічі для всіх, хто вважає себе палким шанувальником творчості Сергія Бабкіна, і для тих, хто вже давно мріє особисто побувати на його яскравих виступах, аби наживо почути цього талановитого, творчо обдарованого, багатогранного артиста. Тож, львів'яни, готуйтесь! Уже зовсім скоро Сергій Бабкін подарує вам свій незабутній сольний концерт, сповнений приємних несподіванок і музичних подарунків.

Сергій Бабкін: «Люблю гарну музику з цікавою гармонією і розмаїттям барв»

Розпочавши свою сольну кар'єру ще в 2004 році, музикант працює в основному в так званому бардівському стилі. Однак його творчі експерименти й пошуки почались значно раніше й стосувались не лише музичних напрямів і стилів. Цей період також позначився участю музиканта в таких яскравих проектах, як концертна діяльність у складі гурту «5NIZZA» та запис альбому «Брюссель» спільно з О.Е., що сприяло швидкому здобуттю успіху, слави й визнання Сергія Бабкіна як непересічного артиста. Однак він не зупинився на досягнутому…

І саме сольна діяльність змогла допомогти Сергієві якнайповніше розкрити свій потенціал і творчу багатогранність. З часом стиль і манера виконання його творів змінилась, і тепер має дещо інший характер.

Розмовляючи з публікою тет-а-тет, Сергій Бабкін відвертий і щирий, а його музика сповнена справжніми почуттями і нагадує добре вистояне вино, адже кожен його виступ залишає такий незабутньо приємний післясмак і таку теплу усмішку, що довго ще гріє душі тих, кому пощастило побувати на його живому концерті. Його пісні – особливі. Вони дихають любов’ю, оптимізмом і позитивом.

«Змусити публіку плакати легко, а от засміятися - практично нереально», - переконаний Сергій Бабкін.

Харизматичний і надзвичайно талановитий актор театру та кіно, проникливий лірик і артист з відмінним почуттям гумору й умінням сипати іскрометні жарти, щиро і відверто спілкуватись з публікою не лише через слово чи пантоміму, а й через музику.

Але є ще одна важлива річ – він нікого ніколи не залишає байдужим. Звичайно, комусь може імпонувати його життєтворчість, a комусь – ні, однак після його концертів і виступів, знайомства з його піснями, після зустрічі чи розмови з ним, залишатись байдужим і незворушним просто неможливо!

Сергій Бабкін володіє особливим даром – відкривати в людях потенціал до оптимістичного сприйняття навколишньої дійсності, запускаючи в дію справжній феєрверк емоцій. І робить він це так легко, невимушено і природно, що викликає лише захват і бурхливі овації!

Втомились від сірості й буднів? Скучили за яскравим настроєм? Тоді телефонуйте друзям – і гайда на концерт Сергія Бабкіна у Львові!

Повний вперед на позитив! Бо хто-хто, а Бабкін точно знає, як створити дружню атмосферу радості й ейфорії щастя! Тож вечір обіцяє бути драйвовим і вибухово емоційним!

Не гайте ні хвилини! Замовляйте квитки вже зараз, адже до концерту - рукою подати!

Купуйте в квитки в мережі наших кас без переплат і сервісного збору! А кому зручніше зробити це онлайн, то Ви матимете додаткову перевашу, бо зекономите не лише гроші, а й час.

Recommended