Symphony of Love, L'viv - concert tickets February 14, 2020

About the event

Шоу «Симфонія кохання» у Львові!

Любі львів’яни та гості міста, запрошуємо вас на фантастичну подію до Дня Закоханих – шоу під назвою «Симфонія кохання», яке відбудеться 14 лютого 2020 року у Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді.

«Симфонія кохання» - це незабутнє дійство, яке вдало поєднує у собі музику та візуальне мистецтво. У цей прекрасний творчий вечір, присвячений найпрекраснішому людському почуттю, музика заграє різними формами. Орган створить незабутнє полотно, фортепіано – лінії, а віолончель додасть виразних мазків. Так виникне музично-візуальна картина кохання.

На концерті «Симфонія кохання» ти почуєш талановитих виконавців: Ярослава Мигаля – віолончель, Наталії Дитюк – сопрано, Олени Мацелюх – орган - та насолодишся роботою Альберта Врубеля – VJ. Альберт, до речі, і є продюсером даного проекту.

Ярослав Мигаль – віртуозний віолончеліст родом зі Львова, саме він є засновником камерно-симфонічного оркестру Leopolis та учасником однойменного фортепіанного тріо.

Наталія Дитюк є володаркою звання Заслуженої артистки України та солісткою Львівської обласної філармонії. Співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» та симфонічними оркестрами України.

Олена Мацелюх – органістка зі Львова, відома не лише в Україні, а й далеко за її межами (в Польщі, Франції, Швейцарії). До репертуару Олени входять як твори органної класики, так і низка творів музичної літератури у транскрипції для органа.

У програмі до Дня Закоханих ти почуєш наступні твори: К. Сен-Санс - П'єса «Лебідь» із сюїти «Карнавал тварин», Б. Янівський — «А ти зі спогаду», слова М. Ільницького, Християнський гімн «Amazing Grace», Й.С. Бах - Токката і фуга ре мінор (BWV 565), Е. Вілла-Лобос - Бахіана № 5, Й.С. Бах - Арія з кантати (BWV 208-5), Й.С. Бах та Ш. Гуно - «Ave Maria», Й.С. Бах - Прелюдія до віолончельної сюїти №1 (BWV 1007), Г. Кассадо - «Прелюдія-Фантазія», Ж. Массне - «Медитація», О. Мессіан - «Хвала вічності Ісуса».

3 причини прийти на світло-музичне шоу «Симфонія кохання» у Львові:

  1. Стовідсоткове влучання творців шоу «Симфонія кохання» – симбіоз невмирущої класики із захоплюючою візуалізацією, яка однозначно припаде до смаку кожному глядачеві. Такого шоу ти точно ще не бачив!
  2. Це унікальна нагода оригінально відсвяткувати День Закоханих із своєю коханою людино. Квиток на музично-світлове шоу буде справжньою несподіванкою, а емоції, отримані під час концерту, залишаться надовго у згадках!
  3. Можливість почути наживо гру кращих з найкращих українських виконавців, майстерність яких не може не закохати у себе. А оригінальне прочитання творів світової класики надихне, вразить та огорне теплом!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Симфонія кохання» 14 лютого 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended