TAMERLAN ALENA

06 february 2022 | 19:00
240 – 640

About the event

TAMERLAN ALENA у Львові

26 листопада запрошуємо вас до комплексу ODEON на теплий концерт відомого українського дуету TAMERLAN ALENA! Чуттєві та мелодійні пісні, красиві голоси та щирість артистів зробила їх кумирами мільйонів не лише в Україні, а й за кордоном. Тож на всіх гостей події чекає по-справжньому душевна і дружня атмосфера.
Прекрасний дует TAMERLAN ALENA вже більше 10 років дарують свою вишукану творчість слухачам. З цей час артисти завоювали багатотисячну армію шанувальників, випустили кліпи-мільйонники і отримали престижні нагороди у світі музики і культури. Серед гучних перемог дуету – премія MusicBox у категорії «Кращий альбом». Тамерлан і Альона також номінувалися на премію Viva! Найкрасивіші, на звання «Кращий гурт року» та інші.
Серед найбільш популярних пісень дуету – «Я буду», «Хочу с тобой», «Потоки ветра» та інші. Їх та ще багато чуттєвих композицій яскраві виконавці заспівають саме для вас.
Не втрачайте нагоди влаштувати найромантичніше у світі побачення!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт TAMERLAN ALENA 6 лютого 2022-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended