About the event

«Tik tu» у Львові!

Львів’яни та гості міста! Український інді-поп гурт «Tik tu» 7 грудня 2019 року виступить у TEATR. Club із спеціальним сольним концертом.  

Тернопільський гурт «Tik tu», який працює в таких жанрах як інді-поп, синті-поп та електроніка, розширив своє звучання елементами бароко-попу та психоделіки. Музиканти довели своє звучання до досконалості. Свій перший живий концерт талановиті музиканти відіграли в 2014 році, згодом виступали на наймасштабніших open-air фестивалях України, таких як «Jazz Koktebel», «Файне місто», «Бандерштат», «ZaxidFest». Також «Tik tu» гастролювали у Польщі та Нідерландах. Усі музиканти гурту вміють грати одразу на декількох музичних інструментах. В музичному арсеналі «Tik Tu» є скрипки, флейти, гітари, орган, банджо, електронні семплери. В їх музиці попри вже звичний інді, трапляються елементи фанку, даб-степу та народної музики.

Назву учасники колективу придумали спонтанно під час підготовки до одного з перших концертів, оскільки членів гурту було тільки двоє — назва напросилася сама собою. «Тіk Тu» в перекладі з литовської означає «тільки ти», мовляв, «хто ще буде зі мною грати і слухати мої мотиви?».

Музиканти вже встигли записати дві платівки. Перша – «Shuma», вийшла у 2016 році, та містила композиції англійською, українською та литовською мовами. На початку 2019 року світ побачив другий повноформатний альбому гурту під назвою «Ulitakis». Музиканти кажуть, що їх цікавлять експерименти зі звучанням, тому кожен трек живе своїм життям – розповідає свою історію, по-різному закручує звучання, змінює настрій – від погідно авторефлексійного, до іронічного, драйвового чи меланхолійного. Треки записуються «на підкірку», аби потім проростати ревербераціями та рекурсивними образами, відносити далі від марноти марнот й виколисувати кришталеві простори.

5 причин піти на концерт гурту «Tik tu» у Львові:

  1. «Tik tu» виконають для тебе  свої загадкові «хмаринкові», та навіть дещо містичні композиції;
  2. На якийсь час завдяки магічній енергетиці гурту ти зможеш «поблукати в інших світах», відпочити душею та отримати багато позитивних вражень;
  3. Музиканти знайшли свою територію, делікатно балансуючи між так буцім і насправді, компілюючи звуки електронних і живих інструментів, розставляючи, де потрібно, наголоси, де потрібно, переходячи на шепіт.
  4. На виступах «Tik tu» пісні запрошують приєднатись до танців і вібрацій. Під час приватних прослуховувань промовляють майже інтимно, так, ніби звукова казка, насичена персонажами й сюжетними закрутами, нанизаними на голосові переливи та переспіви.
  5. Настав і твій час прийти, повністю розслабитись, душевно відпочити та очистити розум, отож забігай на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Tik tu» 7 грудня 2019 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended