About the event

Metallica Symphonic Tribute Show у Львові!

Запрошуємо тебе на мега драйвове музичне шоу  - Metallica Tribute Show з симфонічним оркестром, який відбудеться 13-грудня 2021-го року у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької .

Що таке Metallica? Гурт, на якому ми виросли. Це не музика на один сезон.

Музика гурту Metallica – це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.

Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. Як так сталося?

13 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів – фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.

Хочеш стати частиною цього концерту та запам’ятати вечір на все життя?
Слідкуй за афішою та купуйте квитки заздалегідь, адже SOLD OUT завжди настає раптово.

Концерт буде проходити у форматі COVID FREE. Обов'язковою умовою відвідування концерту є наявність у гостя одного з документів:

1. COVID-сертифікату (міжнародній, внутрішній чи іноземний сертифікат);

2. Негативний результат ПЛР- чи експрес-тестування, який проведено не більше, як за 72 години до часу проведення заходу;

3. Сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19 не більше, як за 6 місяців до часу проведення заходу.

4. Довідку про наявність антитіл або Довідку про перенесене захворювання, не більш як за 6 місяців до моменту проведення Заходу.

3 причини піти на METALLICA TRIBUTE SHOW у Львові:

  • Зустріти літо в компанії пісень Metallica і Симфонічного Оркестру
  • Заспівати в один голос Nothing Else Matters та Enter Sandman
  • Отримати заряд енергії та емоцій, щоб згадувати цей вечір ще не один місяць

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на Metallica Tribute Show 13-го грудня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended