Весь Світ для Тебе

14 june 2018 | 17:00

About the event

«Весь Світ для Тебе»

Захід на підтримку дітей спортивної школи «Спартаківець» Львівського інтернату №2.

 

Місія заходу –збір коштів для забезпечення дітей з Львівського  Інтернату №2 спортивною формою, тріко  для занять та виступів з вільної боротьби, ремонт душових кімнат та можливість організувати дитячий спортивний табір для дітей  даного інтернату в межах України.

 

Ціль заходу- презентувати та ознайомити батьків та  гостей вечора , а також їх дітей із різними  видами занять активностей , де можна задіяти та розвивати  дитячі таланти. Підняти бойовий дух дітям з  інтернату,та направити  на правильні заняття.

Створити культурно-мистецьку розвагу для діток.

 

Запрошуємо  Всіх  не байдужих та цікавих.

Спільними зусиллями і відкритим серцем до добрих справ цей захід допоможе нам не тільки зробити добру справу,а й дасть змогу дітям з соціально не захищених родин зрозуміти , що вони не покинуті і не одинокі. Завдяки залученню великої кількості людей та організацій , які зберуться задля однієї мети,а саме для них, ми допоможемо повірити ,що ВЕСЬ СВІТ ДЛЯ НИХ.!!!!

 І навіть якщо цей вечір змінить життя  на краще хоча б  одній дитині , а ми віримо що не одній -  наші старання будуть не даремними.

Recommended