Yaroslav Boruta with the concert program "Hail, Ukraine"

16 september 2019 | 19:00

About the event

Народний артист України, співак, композитор та шоумен Ярослав Борута запрошує львів’ян та гостей міста на сольний концерт, що відбудеться 16 вересня о 19.00 год. в Львівській національній філармонії. Квитки на сайті KASA.IN.UA, в касі філармонії тел. 235-89-46, та за тел. 066 843-19-72. Вартість квитків від 80 до 250 гривень.
Вперше на великій сцені українського шоу-бізнесу артист появився в 1995 році, тоді і заснував легендарний та усім відомий дует «Лебеді кохання», а одноіменна пісня стала супер хітом для цілої України та відразу полюбилася слухачам усіх вікових категорій, що буває дуже рідко. З того часу він не збавляє обертів у творчій сфері, на його рахунку безліч відзнак, нагород та музичних премій, а окремі пісні не втрачають популярності понад двадцять років та збирають чималі перегляди на YouTube («Лебеді кохання», «Зоряні побачення», «До маминих очей», «Зустрічаймо любов», «Червоні троянди» та багато інших). Також артист є засновником та організатором авторських мистецьких проектів - телефестиваль «Всеукраїнська народна премія «Галицький шлягер» та Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Мистецький храм».
Ярослав Борута як композитор співпрацює з поетами-піснярами – Вадимом Крищенком. Миколою Сингаївським, Степаном Галябардою, Миколою Луківим, Уляною Мандзюк, Анатолієм Фіглюком, Марією Гоголь, Ларисою Вишинською, Наталією Коломієць та ін. Його пісні виконують народні артисти України Надія Шестак, Іван Мацялко та багато молодих виконавців.
У своїй концертній програмі артист представить свої добре відомі та нові хіти у стилі традиційної естрадної пісні, та подарує чудовий настрій кожному.

Recommended