About the event

Вистава «О восьмій вечора на Ковчезі» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 14-го березня 2021-го року у Перщому українському театра для дітей та юнацтва, що у Львові.

«О восьмій вечора на Ковчезі» - допотопно-сучасна театральна історія на 2 дії режисера Юрія Мисака за п’єсою Ульріха Губа.

О восьмій вечора на Ковчезі – так домовився голуб з двома пінгвінами, бо вони потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого ковчегу.

Через це обоє опинились перед великою проблемою, бо не можуть залишити напризволяще свого товариша, третього пінгвіна. Та зрештою рятівна ідея таки спадає їм на думку…

Ульрих Губ з усією серйозністю береться за питання про Бога, не забуваючи про легкість та гумор. Його п’єса для чотирьох акторів, в якій дітям розповідається про Всесвітній потоп, всього лиш за декілька років стала класикою і була відзначена, зокрема Німецькою дитячою театральною премією в 2006 році.

У головних ролях:

1-ИЙ ПІНГВІН – Василь Когут

2-ИЙ ПІНГВІН – Олександр Чешеров

3-ІЙ ПІНГВІН – Лариса Діденко

БІЛА ГОЛУБКА – заслужена артистка України Олена КриловаРежисер – Юрій Мисак
Художник-постановник– з. д. м. України Мар’ян Савіцький
Художник з костюмів – з. х. України Дарія Зав’ялова
Балетмейстер – Нінель Збєря
Композитор – з. д. м. України Юрій Саєнко
Відеопроекція – Олександр Кошель
Художник з освітлення – Світлана Коренькова
Увага!
Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.
Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.
Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

3 причини піти на виставу «О восьмій вечора на Ковчезі» у Львові:

  • Це унікальна нагода насолодитись однієї із тих театральних постановок, які вже стали класикою та збирають мільйони глядачів по всьому світу.
  • «О восьмій вечора на Ковчезі» - вистава для дійте від шести років, яка з легкість та гумором розповість юним глядачам історію з біблійським сюжетом у новій, простій та захопливій інтерпретації.
  • Не пропусти нагоди провести чудовий час у сімейному колі, повністю поринувши у класику театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «О восьмій вечора на Ковчезі» 14-го березня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended