QUIETLY WITHOUT WORDS. Ukrainian chanson

17 september 2020 | 20:00

About the event

Вистава «Тихо без слів. Український шансон» у Львові!
Друже, запрошуємо тебе на вибухову подію цієї осені – театральне дійство від «Слово і голос» під назвою «Тихо без слів. Український шансон», яке відбудеться 17-го вересня 2020-го року в Італійському дворику, що у Львові.

«Тихо без слів. Український шансон» - театральна постановка, збудована на одному із найулюбленіших жанрів української пісні. Це міський романс або шансон (від фр. сhanson – «пісня»).

Тканину вистави формують пісні та тексти Івана Франка, Лесі Українки, Тараса Шевченка на музику Б. Веселовського, А. Кос-Анатольського, А. Філіпенка та інших композиторів - а також французький та польський шансон, який органічно вплетений в музичну культуру Львова.

Одинокий Голос Людини перемагає пустелю міста.

Ідея, режисура і сценографія вистави справа рук Сергія Ковалевича; у головній ролі - Марія Кміть; педагог - Наталія Половинка; асистент режисера - Мирослава Клочко; світло - Богдан Дворник; костюми - Софія Дорошенко, Наталія Половинка, Сергій Ковалевич

Подія відбувається в рамках проекту «Нове місто/нове мислення» - за програмою Управління культури Львівської міської ради «Фокус на культуру».

3 причини піти на виставу «Тихо без слів. Український шансон» у Львові:
Це унікальна нагода поринути з головою у палкий та непорушний дует музичного та театрального мистецтв. Дана постановка просякнута шансоном, його легкістю і, разом із тим, глибиною.
Італійський дворик у самому серці Львові вже чекає на тебе, аби ти провів незабутній осінній вечір, насолоджуючись талановитим театральним шоу від провідних майстрів своєї справи.
Не прогав чудову нагоду провести фантастичний час у колі друзів та близьких в затишній атмосфері неперевершеного театрального мистецтва!

Вікові обмеження: 18+


Хочеш купити квитки?
Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Тихо без слів. Український шансон» 17-го вересня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.
kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended