About the event

Ви потрапили на сторінку із подією, що вже пройшла. Щоб придбати квиток на актуальну подію - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на виставу Люкс для іноземців у Львові 23 вересня 2019 року

Львів'ян запрошують здійснити вояж у минуле й особисто оцінити «Люкс для іноземців»

Полюбляєте вишуканий іскрометний гумор? Тоді Ви маєте обов’язково 8 жовтня відвідати Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької і побувати на сеансі сімейної комедії “Люкс для іноземців”, яку славетна трупа акторів театральної компанії “Бенюк і Хостікоєв” привезе до Львова.

Метри української сцени та сучасного кінематографу, улюбленці публіки – заслужені артисти України Наталія Сумська, Анатолій Хостікоєв, Богдан Бенюк і Василь Мазур постануть перед глядачами у несподіваних амплуа, дивуючи багатогранністю свого таланту.

Готові до незабутніх пригод із героями комедійної вистави “Люкс для іноземців”?

Якщо так, то спробуйте хоч на мить поринути в атмосферу 70-х, коли про мобільні телефони чи суперсучасну техніку і не чули, а телебачення було неймовірною розкішшю!

У цей час люди не “сиділи в чатах”, не “чекінились” у модних локаціях, а трендом для більшості європейців були подорожі й елітний відпочинок. Як і будь-який інший, цей період мав низку переваг – молоді люди знайомились на вулиці, у транспорті й інших громадських місцях, пари з’ясовували стосунки не онлайн, а вживу, з усім спектром вибухових емоцій. Такий собі час реальної справжності!

Отож, разом із зірковим складом українських акторів здійсніть віртуальну подорож у минуле, де на півночі Франції в мальовничому місці розташований затишний готель, у якому часто зупиняються VIP-персони. Зазирніть в один із номерів класу “люкс” і переконайтесь, що за стінами уявного гламуру і шику насправді ховаються звичайні люди зі своїми буденними проблемами та драматичним особистим життям.

“Люкс для іноземців”: вистава для тих, хто вірить у кохання

Якщо хоча би раз у житті Ви закохувались, якщо переживали ці глибокі хвилюючі почуття, то Вам неабияк цікаво буде стежити за звивистим сюжетом легкої сімейної комедії, яку майстерно зіграють у Львові такі метри театральної сцени, як Анатолій Хостікоєв, Наталія Сумська, Богдан Бенюк і Василь Мазур. Яскрава гра акторів перенесуть Вас із сірого повсякдення у світ, де ключем б'ють емоції, де вирує життя у всій його повноті.

Незабутнє театральне дійство, яке просто неможливо пропустити!

Відкладіть усі свої справи і заплануйте 8 жовтня сімейний похід у театр!

Будьте певні: цей вечір Ви не забудете ще довго! Адже такого позитиву, такого доброго щирого гумору, таких влучних і дотепних жартів Ви ще не чули!

Геніальна гра акторів, атмосферність дійства, мелодійність музичного супроводу вистави 100-відсотково не залишать Вас байдужими і змусять подивіться під дещо іншим кутом зору на одвічні людські цінності: любові, вірності, дружби, на стосунки між чоловіками та жінками, на роль інтриг і зрад, якими сповнене наше життя й сьогодні. Спробуйте з гумором підійти до, здавалося б, серйозних життєвих колізій та оцінити їх по-новому!

Придбайте квитки на виставу “Люкс для іноземців” у Львові – і гарний настрій та яскраві враження Вам гарантовані!

Купити квитки на одну з найулюбленіших вистав із репертуару театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» Ви можете в касах міста або замовити на нашому сайті. У будь-якому разі Ви будете у виграші, адже лише в нас Ви можете придбати квитки без переплат і сервісного збору.

Recommended