Ляпіс 98

Ляпіс 98

“Ляпис 98” – білоруський рок-гурт, створений у 2016-му році учасниками гурту “Brutto” і колишніми учасниками культового гурту “Ляпис Трубецкой”. Музиканти виконують старі хіти “Ляписа Трубецкого” 1990-х і початку 2000-х років.

Ідейним натхненником, вокалістом та фронтменом проекту є Сергій Міхалок. До складу гурту також входять Павло Третяк (гітара, бек-вокал), Денис Стурченко (бас-гітара), Владислав Сенкевич (труба, бек-вокал), Іван Галушко (тромбон, бек-вокал), Денис Шуров (ударні).

За тривалий час свого існування “Ляпис Трубецкой” записали та випустили аж 13 повноформатних альбомів, здобули шалену популярність не тільки у Білорусі, а й в Україні й країнах СНД. У 2014 році лідер гурту Сергій Міхалок повідомив про припинення діяльності колективу. Проте спадщина “родоначальників радикального шансону” продовжує жити в рамках нового проекту Сергія Міхалка, “Космічного Цирку Аутсайдерів” – гурту “Ляпіс 98”.

Спеціально для проекту “Ляпіс 98” у 2017 році була записана нова пісня під назвою “Брежнев”, на неї також був знятий відеокліп. Зараз гурт активно гастролює з сольними концертами по Європі, США, Канаді.