MOZGI

MOZGI

Гурт, що виніс усім мозок

Сталось це літом 2014 року. Саме тоді ще маловідомий бойз-бенд MOZGI презентував свою дебютну пісню про закінчення кохання під назвою "Аябо". Імена учасників колективу тримались у секреті аж до релізу першого кліпу.

Сьогодні до складу "мізків" входять: Потап, Позитив та Дядя Вадя. 

У 2015 році гурт випустив свою першу платівку "Електрошаурма". Така назва альбому зумовлена безпосередньо музичним стилем MOZGI. Хлопці майстерно міксують ріщні жанри музика як інгрідієнти для шаурми: хіп-хоп, поп, електро, денс та подають свою творчість під соусом із запальних танців та незабутніх перфомансів.

Эти парни не боятся экспериментов: они пишут тексты на украинском, русском, английском и даже испанском языках. Не будет преувеличением сказать, что каждая песня MOZGI уникальна и воспринимается слушателем на ура, о чем собственно свидетельствует количество просмотров на Youtube.

На рахунку колективу є 4 студійних альбоми: "Електрошаурма" (2015), "Bar" (2016), "На белом" (2017), "Вынос Мозга" (2018).

MOZGI - улюблеці мільйонів в Україні та за її межами, без перебільшень. Це музичний організм, який не перестає дивувати слухачів своїми гарячими шоу, оригінальними текстами та хайповими кліпами. Ці артисти не бояться експериментувати: вони пишуть тексти українською, російською, англійською та навіть іспанською мовами. Кожна пісня MOZGI унікальна і сприймається слухачем на ура, про що, власне кажучи, свідчить кількість переглядів на Youtube.

За роки свого існування колектив був номінований 5 разів на Yearly Ukrainian National Awards та 4 рази на M1 Music Awards, здобувши дві нагороди в останньому.

Стосовно стилю гурту, спочатку учасники планували бути виключно "men in black". Але, очевидно, щось пішло не по плану і зараз MOZGI кожного разу дивують прихильників своїми яскравими, стильними луками.

Чого слід очікувати від " мізків" в подальшому? Ще більше запалу, вибуховості та вогню!