MONATIK LOVE IT RYTM TUR

30 july 2019 | 20:30

About the event

MONATIK - 30 липня - Одеса

Один з найпопулярніших артистів сучасного українського шоубізу Діма Монатик приїде у твоє місто з новим альбомом Love It РИТМ! 30 липня стадіоні  "Спартак" міста Одеса він влаштує грандіозне шоу, яке не залишить байдужим нікого!

Рекомендуємо купити квитки на концерт MONATIK в Одесі завчасно, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки. Ти можеш придбати квитки у фан-зону та відриватися на повну, або ж обрати сидячі місця та просто насолоджуватися музикою улюбленого артиста. kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Лови ритм на стадіоні свого міста!

Дмитра Монатика недарма називають моноартистом - різноманітність його творчих амплуа вражає: талановитий співак, автор пісень, кліпмейкер, композитор, саунд- продюсер, постійний учасник різноманітних тв-шоу, актор… 

За свою творчу кар'єру Монатік став володарем дванадцяти знакових нагород від музични премій YUNA, ЖАРА, ELLE та M1. Але найголовнішою нагородою для артиста стало визнання публіки. Концерти Діми збирають цілі стадіони його прихильників - доказ цьому неймовірне Stadium Show MONATIK Love It РИТМ, яке зібрало 1 червня повний НСК “Олімпійський”.

Зовсім скоро Monatik завітає і у твоє місто з великим стадіонним концертом на підтримку нового альбому “Love It РИТМ”. Тур охопить 10 міст, серед яких Дніпро, Херсон, Вінниця, Кривий Ріг, Черкаси, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Маріуполь та Харків. Не пропусти концерт у своєму місті!

Recommended