Pianoбой

Запрошуємо тебе на одну з найграндіозніших подій цієї весни - сольний концерт "Pianoboy", який відбудеться 23-го березня 2021-го року у розважальному центрі "Промінь". На тебе чекає подорож у чарівний світ музики та творчості талановитого музиканта!

Увага! Слухачі з квитками на непарні ряди приходять на 17:00, з парними - на 20:00.

"Pianoboy" - творчий проект популярного музиканта Дмитра Шурова, колишнього клавішника гуртів "Океан Ельзи", "Земфира" та "Estetic Education".  "Pianoboy" виникнув у 2009 році, коли музикант вирішив зайнятися сольною творчістю та завдяки своїй ліричності, легкості для сприйняття, щирості та якісному саунду, одразу ж завоював популярність. "Pianoboy" за час існування подарував світу три успішні платівки: "Простые вещи" (2012), "Не прекращай мечтать" (2013) та "Take Off", яка побачила світ у 2015 році. Але характерними для проекту Шурова є також вражаючі відеороботи, які масово "заходять" українським слухачам, участь у великій кількості музичних фестивалів та гастрольні тури з яскравими концертами. 
Цього разу Дмитро шуров разом з музикантами завітає до Луцька, щоб презентувати свою нову роботу - альбом із назвою "Хісторі", ну або у перекладі з англійської "історія". Що це за історія, відомо лише самим музикантам, проте, ця історія досить різноманітна, як і настрій людини: місцями вона меланхолійна та зворушлива, проте, лайтмотив все таки займає драйв та позитив.

Events in tour

23 march 2021 17:00
23 march 2021 20:00