About the event

Ви

 "Снігова королева" в Рівному!

В переддень Різдва свят настав час повірити у справжню казку. Мешканців та гостей Рівного запрошуємо навиставу «Снігова королева», яка відбудеться 4 січня 2020 року у Рівненському міському будинку культури.

Найкращі актори Хмельницького обласного українського музично-драматичного театру імені Михайла Старицького підготували для тебе чарівну історію про віру, щирість та любов. Про те, як ці надзвичайні якості знищили злі плани Снігової королеви.

У виставі беруть участь більше 15 персонажів. Серед них – Кай, Герда, Снігова королева, розбійники та лісові звірі. Ця вистава відправить глядачів у казкові чарівні мандри в край вічного холоду та снігу. Окрім захоплюючої гри акторів організатори вистави "Снігова королева" підготували ще ряд сюрпризів. Для наймолодших глядачів будуть проводитися інтерактиви з героями казки, розмови про добро і зло. Адже, коли людина дуже чогось бажає, і це бажання є щирим та добрим, вона точно досягне своєї мети. А проблеми чи негаразди на життєвому шляху тільки загартовують та завжди на допомогу можуть прийти багато добрих друзів.Також подію доповнюватимуть потужні спецефекти.

4 причини піти на виставу "Снігова королева" у Луцьку:

  1. Це чудова вистава з чарівними декораціями та надзвичайною грою акторів;
  2. В програмі "Снігової королеви" будуть ігри для наймолодших глядачів;
  3. На тебе чекає вистава з надзвичайно цікавим сюжетом;
  4. Цей мюзикл стане найкращим подарунком для всієї родини, отож у тебе буде чудова нагода тепло провести час в родинному колі зі «Сніговою королевою».

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на виставу "Снігова королева", що відбудеться 4 січня 2020 року у Рівному, — онлайн на нашому сайті.

Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги "Нової пошти", сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended