Єгор Грушин. "Together"

18 march 2018 | 17:00

About the event

HRUSHYN

Додатковий концерт у Рівному в рамках туру «TOGETHER»

 

Місце: Зал камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії (вул.Соборна, 137)

Дата і час: 18 березня, 17:00

Посилання на подію FB: https://www.facebook.com/events/1809050602721227

 

Опис:

18 березня в рамках туру з концертною програмою «Together» у Рівненському органному залі відбудеться додатковий концерт найяскравішого неокласичного композитора та піаніста України Єгора Грушина в дуеті із Роксоланою Грушиною (віолончель). За місяць до початку першого концерту вже немає майже всіх квитків.

За 6 років творчості Єгор Грушин дав понад 300 концертів, презентував світу 4 альбоми, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом, та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів.

«Ми назвали цей тур «Together», як свою одноіменну композицію, що є однією з найулюбленіших як для наших слухачів, так і для нас самих. І, оскільки, ми є партнерами не лише в творчості, а й в особистому житті, на концерті можна буде відчути підтримку й протиставлення жіночого і чоловічого, емоційного і виваженого, гармонійного та мелодійного. Ми плануємо показати як милозвучно поєднуються і доповнюють одне одного королівське звучання роялю та бархатний тембр віолончелі…», - діляться артисти.

Recommended