Chorus named after Hryhorii Verevki- canceled

21 november 2020 | 19:00

About the event

Хор імені Григорія Верьовки з новою програмою у Рівному!

Жителі та гості міста Рівне! Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки 21 листопада 2020 року дасть концерт у Рівненському Міському Будинку Культури з презентацією своєї нової програми.

Хор, який виступав на інавгурації всіх українських президентів, відвідував з концертами Канаду, Мексику. Францію, Швейцарію, Польщу, та здобув світове ім’я, виступить саме для тебе та зробить твій вечір фантастичним та неповторним. Колектив бере участь у великих національних державних заходах та відомий, перш за все, своїм розмаїттям хореографічних, пісенних номерів та різнобарвними народними костюмами, які роблять їх виступи ще естетичнішими та духовнішим. За значний внесок у проблеми миру та дружби нагороджений срібною медаллю Всесвітньої ради миру.

Колектив виконує українські фольклорні твори, вокальні та танцювальні номери культури інших народів, також твори визначних українських композиторів, як от Миколи Лисенка та Левка Ревуцького. Учасники хору просто неперевершено володіють своєю справою. Їх майстерне виконання хореографічних номерів просто заворожує, вокальні номери просто пронизують душу, а розмаїття кольорів на сцені робить магію, ніби це великий калейдоскоп.

Хор імені Григорія Верьовки є найбільшим українським професійним хором, членами якого є понад 150 надзвичайно талановитих людей. Колектив має хорову, оркестрову та хореографічну групи, де провідні ролі виконують народні та заслужені артисти та заслужені діячі мистецтв України.

5 причин піти на концерт Хору імені Григорія Верьовки з новою програмою у Рівному:

  1. Під їх виконання Дежавного гімну України кожного ранку прокидається вся країна. Без їх співу не обходиться жодне пленарне засідання українських народних депутатів. Ці професіонали народної культури давно вийшли за межі залів та виступають біля прифронтових зон Донбасу, колектив можна почути у різноманітних соборах. Їх тепло зустрічають вкращих залах найбільших міст та будинках культури маленьких містечок як на заході, так і на сході нашої країни.
  2. Народний хор імені Григорія Верьовки вже понад 70 років милує нас своєю творчістю, індивідуальністю, майстерністю та багатством розмаїття.
  3. У цьому ансамблі все настільки досконало, що йому просто немає рівних! Ти отримаєш порцію естетичного задоволення та справжньої магічності від їх концерту.
  4. У тебе є прекрасна можливість унікально провести родинний вечір, подарувати враження собі та своїм рідним, прийшовши на концерт ансамблю.
  5. А цього разу колектив на чолі з неперевершеним диригентом Зеновієм Корінцем підготував для тебе нову програму!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Хору імені Григорія Верьовки з новою програмою 21 листопада 2020 року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформляй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Recommended