Case in the Du Commerce Hotel, Rivne - theater tickets October 30, 2019

Case in the Du Comerce Hotel

30 october 2019 | 19:00

About the event

Світовий театральний шедевр у Рівному!

Золота Колекція Комедій! 

Київський Академічний Театр "Колесо" презентує:

Дуже смішна комедія Франсіса Вебера "ВИПАДОК У ГОТЕЛІ ДЮ - КОМЕРС"

На вас чекає справжня перлина французької комедії від всесвітньовідомого майстра цього жанру Франсіса Вебера. Саме йому належить авторство улюблених кінострічок  за участю П'єра Рішара та Жерара Депардьє. 

Актори столичного  академічного театру "Колесо" запрошують Вас з насолодою поринути в блискучу комедію, у вирій бурхливих пригод, кумедних обставин, що стрімко зростають і максимально загострюються під кінець вистави ,  щоб глядачі  із захватом сприйняли усі інтриги та дійства вистави, притаманні лише  справжнім французьким комедіям. Це шалений коктейль із елеметами  детективу, подружніх стосунків та відносин , еротичними пригодами та витівками; безліччю курйозних та смішних ситуацій. 

Це дотепний погляд на життя простої людини , зі всіма її життєвими переживаннями , слабкостями, надіями та бажаннями бути коханими та щасливими  ! 

Якщо Ви любите добре посміятися і отримати від походу до театру багато гарних вражень і позитивних емоцій, тоді комедія "Випадок у Готелі Дю- Комерс" саме для Вас!

Комедія йде українською мовою на 2 дії з антрактом.

Recommended