Рівненська Обласна Філармонія

concert_hall
Address
  • Рівне вул.Соборна 137

For ticket orders

About venue

Рівненська обласна філармонія заснована в 1939 р. У минулому у будівлі сучасного органного залу був храм Св. Антонія, побудований за проектом польського архітектора К. Войцеховського. У 50-х роках ХХ століття радянська влада знищила католицький храм. Спочатку зняли готичні шпилі, потім зняли і хрести. У приміщенні почав діяти кінотеатр “Глобус”. І вже після його закриття, у споруді провели реставрацію та невелику перебудову, у 1987 році відкрили  зал камерної та органної музики Рівненської філармонії.

Унікальний орган фірми Рігер-Клосс (виготовлений на індивідуальне замовлення у 1989 р., м. Крнов ЧССР) дозволяє виконувати весь спектр світової органної музики. Кращі органісти України та Європи беруть участь у щорічних фестивалях органної музики. Від часу відкриття зал камерної та органної музики є центром музичного життя міста Рівне та області.

Також зал камерної та органної музики є базовою площадкою для камерного оркестру Рівненської облфілармонії, чудового колективу, одного з найстаріших оркестрів України – в репертуарі якого кращі зразки світової музики.

Від часу відкриття зал камерної та органної музики є центром музичного життя міста та області. Десятки тисяч слухачів, покоління дітей виховуються на прекрасних взірцях класичної музики, що лунає в цьому залі протягом років його існування.

Адреса: м. Рівне, вул. Драгоманова, 20.