ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО I AM WAITING FOR YOU LAST SUMMER

Об’їздивши найбільші міста світу, І am waiting for you last summer повертаються в Україну з довгоочікуваним концертом. Ми зібрали для Вас корисну інформацію про гурт, в який Ви закохаєтесь як тільки почуєте.

Трохи історії

Вперше прослухавши I am waiting for you last summer, навряд чи хтось зможе з упевненістю сказати, що це молода і успішна, до того ж ще й російська група. Однак, це дійсно так! Історія групи починається у 2011 році із зустрічі в одному із рязанських барів  двох гітаристів Саші і Жені. Після цього хлопці, зрозумівши, що вони на одній хвилі, почали грати разом, а згодом це переросло у серйозні репетиції.  Пізніше до них приєднався електронщик-аранжувальник Лео, і в такому складі група почала завойовувати широку аудиторію. За такий короткий термін IWFYLS вже встигли обзавестися натовпом прихильників і це не дивно, адже їх музика інтимна, особистісна, близька – вона йде зсередини.

Як звучать

В їх репертуарі можна почути чудові, наповнені змістом пісні, в стилі пост-рок, де меланхолійна повільна музика змінюється енергійною. Це по-справжньому цікава група, стиль якої неможливо описати якимось одним жанром. Основним задумом колективу було об'єднати атмосферне і вдумливе звучання гітарного пост-року і ембієнту з сучасною електронікою.

Що слухати

У дискографії IWFYLS 3 повноформатних альбоми. Дебютна платівка, яка вийшла у 2013 році, отримала назву «Edge party» і була витримана в одному електронно-построковому стилі. Другий альбом «In eternal lines»  звучить зовсім інакше: з музичної точки зору, більш електронно, з точки зору слухача, більш варіативно та мультижанрово. А у крайній платівці «Mirrors» взагалі стільки всього намішано, що голова йде обертом. У них можна знайти пісні на будь-який смак: для прихильників шугейза – «Equal Among the Best», поціновувачів електро-попа –  «Distant Voices», для тих, хто полюбляє жанрову мішанину – тріп-хоп композиція з елементами ембієнту «Promise You Gave Me»  та інші.

На концерті, який відбудеться у клубі «ATLAS» 8 жовтня, ми почуємо улюблені треки і нові композиції, наповнені мелодійними гітарними рифами і космічним синтезаторним звучанням.

Квитки  на нашому сайті: https://kasa.in.ua/index.php/i-am-waiting-for-you-last-summer-kyiv