Яскраві події у Stereoplaza

Про пiдбiрку

Stereo plaza – один з перших концертних майданчиків європейського рівня. Його по достоїнству оцінять завсідники столичних концертів. Тут виступають артисти, що представляють діаметрально протилежні напрямки музики: від року до репу, з усією складністю і багатогранністю цих та інших музичних течій.

Під час концертів в Стерео плазі коїться щось неймовірне, і для любителів слему фан-зона на першому поверсі – то, що треба! Якщо тж ви новенький, то будьте готові до того, що буде дуже спекотно (благо, працює гардероб).

Крім музичних подій, Stereo plaza може стати майданчиком для проведення показу мод, боксерського шоу та інших масових заходів.

Тут є все і навіть більше для живих виступів і різних шоу-програм зірок світового класу: величезна сцена 16х8 м, сучасна апаратура потужністю 125 кВт звуку і сценічне освітлення нового покоління, яке дозволяє влаштувати яскраве шоу практично будь-якого формату.

Облаштування залу

Основну площу концерт-холу займає фан-зона. Якщо Ви сповнені сил і бажаєте танцювати весь концерт, вбираючи енергію артистів і схвильованої юрби, – сміливо беріть квиток Standart. До слова, це найбюджетніший варіант.

На другому ярусі знаходиться так звана Vip-фан-зона. За ступенем віддаленості від сцени виділяють Vip 1 ряд, Vip 2 ряд і Vip 3 ряд. Ці місця для тих, хто бажає слухати музику, розмістившись над ревучим морем людей.

І, нарешті, для справжніх естетів, які хочуть насолодитися відпочинком у вузькому колі друзів, сидячи за затишним столиком, пропонуються місця класу Delux.

На території концерт-холу працюють кілька барів, вбиралень і гардероб.

Кращий концерт-хол країни запрошує зануритися в атмосферу свята і веселощів!

Як ви вже зрозуміли, Stereo Plaza не просто клуб, який діє у форматі стандартних вечірок, а майданчик для грандіозних заходів – концертів світових зірок, корпоративних подій, fashion-шоу і багато чого іншого.

Вибирайте цікаві події в Stereoplaza для себе, або ж виконуйте "all inclusive" програму і приходьте на всі.

Найкрутіші концерти року в Україні проходять саме тут!