Дети ночи, Sumy - concert tickets April 13, 2021
250 – 690

About the event

Балет «Діти Ночі» в Сумах!

Запрошуємо тебе на неймовірну подію цього літа - балет під назвою «Діти Ночі», який відбудеться 27-го вересня 2021-го року в Сумському академічному театрі драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна. Прийди та отримай незабутні враження від феєричного видовища, якого ти ще не бачив!

БАЛЕТ «ДІТИ НОЧІ» НА СЦЕНІ МУЗКОМЕДІЇ

У 2018 році відбулася прем'єра балету «Діти ночі» з модерною хореографією та багаторівневим сюжетом. Талановиті і сміливі артисти зважилися на експеримент, і у них вийшло розповісти історію кохання мовою танцю. Ці істоти колись володіли двома парами рук та ніг в одному тілі. Маючи силу, вони кинули виклик самому Зевсу. За непокору Зевс покарав їх і розділив на дві частини - чоловічу і жіночу. З тих пір кожна з частинок змушена шукати свою половинку. Фраза «Знайти свою половинку» з'явилася завдяки саме цій легенді.

Хореограф-постановник Олександр Абдукаримов: «Раніше цієї теми в балеті ніхто не торкався. Легенда розповідається під музичні мотиви великих композиторів. У першому акті артисти танцюють під музику - Антоніо Вівальді та Макса Ріхтера «Часи року», в другому - Філіпа Гласса, Кліффа Мартінеса, Арво Пярта.

Народний артист України Олександр Стоянов: «Діти ночі - це істоти, які з'являються з мороку ночі - це людські страхи, сумніви, які намагаються спокусити в темний час доби люблячу пару».

Народна артистка України Катерина Кухар: «Балет про те, як два люблячих серця переживають випробування почуттів. Про те, чи зможуть вони розшукати і відчути свою половинку, чи не піддадуться спокусі, зокрема сексуальній. У першому акті герої знаходять своїї половинок, пройшовши випробування, які приготували їм «діти ночі». У другому акті вони зустрічаються з потужним істотою, що володіє неймовірною енергією - з Провидцем, який керує «дітьми ночі» і хоче розлучити два люблячих серця».

Хореографія і постановка: Олександр Абдукаримов
Музика Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Гласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт

3 причини піти на балет «Діти Ночі» в Сумах:

  • Це унікальна нагода насолодитись оригінальною балетною постановкою одного із найлегендарніших акторів та хореографів сучасності - Олександра Абдукарімова.
  • Зірковий дует у головних ролях: неперевершені Олександр Стоянов та Катерина Кухар - пара, яка заворожую погляди, пробуджує захоплення та викликає море ні з чим незрівнянних емоцій.
  • Не пропусти чудової нагоди провести незабутній вечір у компанії друзів та рідних, насолоджуючись балетом із сюжетом, близьким кожному знас, балетом про головне та вічне - кохання!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет «Діти Ночі» 27-го вересня  2021 року в Сумах - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended