SWMRS

SWMRS

SWMRS — американська поп-панк група, створена в 2004 році в місті Окленд, штат Каліфорнія гітаристом Коулом Беккером і барабанщиком Джоуї Армстронгом. Через кілька тижнів після створення до групи приєднався брат Коула — Макс. У такому складі група почала свою діяльність під назвою Emily's Army.

Пізніше, в 2009 році, до складу увійшов гітарист Тревіс Ньюмен. Однак, в 2014 році через розбіжності, пов'язані з творчістю, Ньюмен покинув колектив.

14 червня 2011 року вийшов перший студійний альбом — "Do not Be a Dick" і містив 6 перезаписаних пісень, які існували у вигляді демо записів і EP. 11 червня 2013 року виходить другий альбом групи — "Lost at Seventeen". Після виходу в липні 2014 року EP "SWIM", зміни музичного стилю з поп-панку на серф-рок і виходу Ньюмена (його місце зайняв Себастьян "Себ" Мюллер), Emily's Army перейменували групу в swimmers, а потім в SWMRS. Під цією назвою 8 вересня 2015 року вони випускають свій EP "Miley / Uncool" вже на своєму власному лейблі Uncool Records. 6 листопада 2015 року група анонсувала свій другий повноцінний альбом "Drive North", який побачив світ 12 лютого 2016 року.