About the event

Оксана Білозір із сольним концертом у Тернополі!

Жителі Тернополя, вже зовсім скоро, а саме 5 грудня, до вас завітає заслужена артистка України Оксана Білозір. Сольний концерт співачки відбудеться у Тернопільському міському палаці культури «Березіль». Де б не виступала Оксана Білозір, на її концертах завжди аншлаги. І Тернопіль не стане виключенням!

Оксана Білозір має безліч титулів, серед яких: народна артистка України, політичний та громадський діяч, волонтер та, один з головних, душа української пісні. Берегиня народних традицій, щирого звучання та історії наших предків. У композиціях Оксани Білозір ти не почуєш підробних мелодій та надуманих слів, вона співає від чистого серця для народу.

За більш ніж сорокарічний творчий шлях артистка пережила безліч злетів та падінь, які врешті принесли їй усвідомлення того, що вона займається своєю справою та має нагоду своїми піснями донести до слухачів важливі життєві істини.

«Це були 40 років боротьби за своє місце в українській культурі, європейському та світовому контенті. Достатній термін, аби зрозуміти, чи своєю справою я займалася, чи вибрала правильні цілі та чи добилася результатів… Я усі ці роки виборювала українську пісню і цим самим – українську державу, творила український культурний простір», - каже співачка.

5 причин піти на концерт Оксани Білозір у Тернополі:

  1. Нагода наживо почути пісні у виконанні однієї із найвпливовіших постатей в Україні, співачки, яка з гордістю носить титул «Українка, україночка».
  2. Прийшовши на концерт Оксани Білозір, ти неодмінно надихнешся цією талановитою співачкою, наповнишся теплою енергетикою її творчості, поринеш у атмосферу добра та щирості.
  3. Концерт у Тернополі – це велике сольне дійство артистки, під час якого ти почуєш перевірені часом шлягери, знайомі кожному. Підспівуватиме увесь зал, гарантовано!
  4. Кожен виступ Оксани – це, насамперед, якісно. Артистка дуже ретельно ставиться до підготовки концертної програми та продумує зі своїм колективом все до останньої дрібнички, аби ти отримав незабутні позитивні враження від її концерту.
  5. Організатор концерту додає: «Оксана Білозір - не просто співачка чи артистка. Це один із символів української пісенної культури, сторінка в історії української музики, творчість якої неможливо переоцінити». Тож приходь і переконайся у цьому на власні очі!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Оксани Білозір 5-го грудня у Тернополі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended