About the event

Степан Гіга в Тернополі! 

Запрошуємо тебе ожразу ж на два концерти визначного українського співака та композитора Степан Гіги, які відбудуться 15-го лютого 2021-го року о 17:00 (непарні ряди)
та о 20:00 (парні ряди) у Тернопільському міському палаці культури «Березіль». Прийди на зустріч з Степаном Гігою, щоб привітати ювіляра та послухати улюблені пісні.

Свій творчий шлях Степан Гіга починав з колективів «Зелені Карпати», «Стожари», «Бескид». А вже у 1995 році музикант записав перший сольний альбом, який отримав назву «Друзі мої» та отримав схвальні відгуки і популярність серед українських слухачів. З того часу співак записав кілька десятків пісень, багато з яких стали хітами, а пісня «Цей сон» справжнім шлягером. В творчому доробку музиканта 5 студійних альбомів, сотні концертів та любов шанувальників. Його любить як молодь так і більш доросла аудиторія.

Мабуть кожному з нас добре відомі такі композиції як «Молитва», «Яворина», «Вино кохання», «Друзі мої»… Ці, та ще багато щирих, глибокозмістовних пісень Степана Гіги досі не втрачають свою популярність та актуальність, а співак продовжує збирати аншлаги на своїх концертах!

3 причини піти на концерт Степана Гіги в Тернополі:

  • Заспівати разом з артистом добре відомих щирих та душевних пісень.
  • Поринути у простір справжньої української пісні, відчути цю чудову атмосферу, яка панує в піснях  та відпочити душею.
  • Зібратися всією родиною та чудово провести вечір разом із Степаном Гігою.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерти Степана Гіги 15-го лютого 2021 року в Тернополі — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Recommended