Тіна Кароль презентувала новий альбом

17 серпня відбувся реліз шостого студійного альбому Тіни Кароль під назвою «Интонации». До платівки увійшло 13 нових пісень, лише дві з яких були раніше представлені окремими синглами – «Твої гріхи» і «Перечекати». Нову обгортку від Тіни Кароль отримала українська народна колискова «Ой, ходить сон».  

Співачка кинула своїм фанатам оберемок композицій, які абсолютно відрізняються від її попередніх робіт. Слухаєш «Интонации» і розумієш, що саме так має звучати Тіна Кароль, саме такої огранки шукав її розкішний вокал. Здавалось би, зали повні, народна любов росте, нагороди сипляться, тому експерименти тут ні до чого. Повністю переоцінити свою творчість і взяти новий напрямок – крок відважний. 

«Кожна пісня – це інтонації моєї душі. У цьому альбомі я інтонуюсь щиро і чисто, з ніжністю і надривом. Це одкровення мого жіночого Я. Впевнена, що кожен почує в моїх нових піснях свої інтонації», коментує нову роботу Тіна Кароль.   

          

Над «Интонациями» працювала міжнародна команда авторів і аранжувальників з Лондона, Лос-Анджелеса, Кувейту, Києва, Санкт-Петербурга. Раніше вони співпрацювали з Sia, Moby, Mac Miller, Goldfrapp, Pet Shop Boys, Busta Rhymes, Lloyd.

На офіційному Youtube-каналі можна переглянути відеоролик про процес запису платівки, в якому майже всі, хто робив альбом, діляться своїми враженнями про роботу зі співачкою.

Придбати альбом можна за посиланням:

iTunes: https://goo.gl/SdaqaH

Google Play: https://goo.gl/gGgSzj

 

Квитки на концерти Всеукраїнського туру Тіни Кароль: https://kasa.in.ua/