Дуже Смiшна Комедiя Рея КунI « Я куплю тобI Мальдiви»

08 april 2019 | 19:00

About the event

“Я КУПЛЮ ТОБІ МАЛЬДІВИ” У ВІННИЦІ!

СВIТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР!

Золота Колекція Комедiй!

8 квітня у Будинку офіцерів столичний театр “Тисячоліття” презентує  виставу “Я куплю тобі Мальдіви” за твором геніального комедіографа Рея Куні “Смішні гроші”. У сюжеті цієї комедії є все і навіть більше для того, щоб глядач, затамувавши подих, слідкував за незвичайними перепитіями, які відбуваються на сцені.

Елементи детективну, подружня драма, великі гроші, еротика – ось секрет успіху справжнього театрального шедевру! Бронюйте або замовляйте квитки за доступними цінами у нас сайті вже сьогодні.

ЯК ОТРИМАТИ МІЛЬЙОН І ЗБЕРЕГТИ КОХАННЯ?

Що робити, якщо ти несподівано знаходиш чемоданчик з цілою купою грошей? Як виявляється така щаслива знахідка може стати причиною ряду неприємностей, небувалих перипетій та привести до драми у подружніх стосунках. У комедії “Я куплю тобі Мальдіви” з гумором та дещицею іронії висміюються ті людські слабкості, які, мабуть, властиві кожному з нас.

Протягом всієї п'єси герої будуть пристосовуватися, змінюватися, переосмислювати погляди та життєві цінності. Однак, чи зуміють вони подолати всі труднощі та не втратити найголовніше – кохання?

ГАРНИЙ НАСТРІЙ ГАРАНТУЄМО!

Якщо Ви любите посміятися і хочете отримати від походу до театру море позитивних емоцій – комедія “Я куплю тобі Мальдіви” за п'єсою одного із найпопулярніших сучасних комедіографів Рея Куні “Смішні гроші”, саме для вас!

Запрошуємо весело провести вечір у компанії одного з найкращих вітчизняних театрів “Тисячоліття”!

Придбати квитки на виставу “Я куплю тобі Мальдіви” у Вінниці 8 квітня 2019 року можна онлайн чи з доставкою всього у кілька кліків. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків на найяскравіші події у вашому місті!

Recommended