Курган & Agregat

22 october 2021 | 20:00

About the event

Трушні, енергійні, селюки Курган & Agregat, будуть читати свій реп 22 жовтня у Вінниці!

Курган & Agregat — перший гурт із села, який має мільйони переглядів у Youtube, треки в топі iTunes і багатотисячну аудиторію на фестивалях і в клубах по всій країні. Чому це цікаво? Тому що ці хлопці стали популярними, не відмовляючись від своєї ідентичності — сільської, або сИлянської, як кажуть вони самі.

Вам надоїла осінь? Нічого не радує? Задрала тік ток музика? Не хватає енергії? Тоді ми їдем до вас!! І їдем не з пустими руками, а з новим альбомом, який не похожий на те шо ми робили раньше. Так шо приходьте і послухайте його, а потом самі решайте шо з цих варіантов казать: “Вау, класно звучить” або “Не, раньше було лучше”. Но главне знайте, шо “Сельську драку” і “Лове”, ви полюбому почуєте. Так шо беріть масочки, антісептіки і приходьте до нас на канц, будем стригтись як в прошлий раз і тусуваться!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт “Курган і Agregat» 22 жовтня 2021-го року у Вінниці – онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • замов кур’єрську доставку або скористайся послугами «Нової пошти», сплативши вказану суму при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended