Світові зірки в Україні

Про пiдбiрку

Щомісяця в Україні проходять концерти іноземних виконавців. Зірки світового рівня збирають повні зали, а квитки на Imagine dragons та Twenty one pilots розлітаються миттєво.

До нас приїжджають Poets of the Fall, Hurts, 30 Seconds to Mars, Nothing But Thieves, Bullet For My Valentine… і ще довго можна розповідати, на чиїх концертах ми вже побували.

На kasa.in.ua зібрані концерти популярних іноземних виконавців, на які ти давно хотів потрапити, тільки встигни придбати квитки!

Всі найкрутіші концерти іноземних зірок, заплановані в Україні, ти знайдеш в кінці цієї статті.

Чи варто йти на концерт, якщо я можу послухати улюблену музику не виходячи з дому?

В наш час, мабуть, цілком можна поставити таке питання. Дійсно, навіщо кудись іти, якщо сучасні технології дозволяють отримати бажане не відриваючись від свого дивана – а часто ще й безкоштовно?

Почнемо з того, що, незважаючи на всі успіхи техніки звукозапису, жоден запис, навіть найдосконаліший, не передає звучання музичних інструментів в повній мірі. З одними інструментами це більш помітно, з іншими менш – але втрати в звуці залишаються завжди.

Крім того, при сприйнятті музики в записі людина залишається «відсторонена» від звукового простору. В концертному залі (особливо з хорошою акустикою) відбувається повне занурення в нього. А ще концерт – це завжди живе спілкування виконавця з публікою і унікальна можливість відчути енергетику улюбленого виконавця без посередників.

«Живе» виконання неповторне і якщо навіть ти чув раніше і твір, і виконавця, і цю композицію саме в його виконанні, ніколи не знаєш заздалегідь, що тебе чекає – в той час як виконання в записі зафіксоване раз і назавжди.

Нарешті, похід на концерт – це вихід за межі «сірих буднів», це свято, це зустріч з прекрасним. Емоції вирують вже за кілька місяців до заповітної дати, в голові цілодобово транслюються хіти улюбленої групи, а день концерту позначений у календарі червоним кольором. І коли приходить цей момент, ти забуваєш про трабли на роботі, деперсію, життєві проблеми та просто насолоджуєшся моментом!

Купуй квитки завчасно!

Якщо ти дійсно хочеш потрапити на концерт популярного виконавця чи гурту, є сенс потурбуватися про покупку якомога раніше. У деяких випадках ціна квитків піднімається ближче до концерту, а в день заходу вона стабільно вище. А ще є ймовірність, що квитки закінчаться задовго до концерту :(