Собаче серце, Київ - квитки на виставу 2 вересня 2020 року
УКР

Собаче серце

02 вересня 2020 | 19:00
120 – 490

Про подію

Вистава «Собаче серце» у Києві!

Жителі та гості столиці! 2 вересня 2020 року не пропустіть можливість побачити легендаону виставу «Собаче серце», яка відбудеться у Будинку кіно. Вистава написана за мотивами однойменної повісті геніального російського письменника, драматурга, театрального режисера - Михайла Булгакова.

Перша спроба Булгакова поставити «Собаче серце» на сцені Московського художнього театру провалилася, сама повість заборонена до публікації, а оригінальний рукопис Булгакова одразу вилучили органи державного політичного управління. Оригінальний рукопис був загублений, тому повість публікувалася з цензурою та великою кількістю помилок. І лише у 1987, через 47 років після смерті геніального автора світ побачив оригінальний текст оповідання «Собаче серце» в одному з випусків журналу «Знамя», а через деякий час за мотивами повісті вперше поставили виставу на сцені Московського театру юного глядача.

І вже сьогодні, через роки, ми можемо знову бачити «екранізацію» Булгаківської повісті на сценах багатьох театрів України!

Завдяки старанням театрознавця Валерія Золотухіна, і його молодого театру імені Михайла Булгакова, персонажі буквально зійшли зі сторінок розповіді про соціалістичний лад: видатний хірург, професор Пилип Пилипович Преображенський, якого асистує лікар Іван Борменталь, підібраний на вулиці пес Шарик, який у ході експерименту стає повноцінним членом суспільства, навіть отримує документами на ім'я Поліграфа Поліграфовича Шарика і ряд персонажів подарують вам порцію політичної сатири від великого автора!

Вперше вистава «Собаче серце» в постановці Валерія Золотухіна і з роботою акторів Московського незалежного театру була поставлена 2006 року, де сам режисер-постановник зіграв роль професора Преображенського. Та вже наступного року, за дивним збігом обставин, режисера-постановщика не стало.

Музичний супровід створив композитор Сергій Манченко, який також є автором музики до ще однієї легендарної постановки за мотивами роману Булгакова «Майстер і Маргарита». Ролі виконують: М. Войтова, А. Єрьомін, Д. Гамлет, А. Головко, В. Мельник, А. Мордовець, М. Момот, С. Куликова, Е. Варфаламеева, П. Васильєв, М. Дашевський, Е. Садко.

3 причини піти на виставу «Собаче Серце» у Києві:

  1. Побачити захоплюючу, та водночас багату на сатиру виставу за мотивами гостросюжетної повісті легенданого автора роману «Майстер та Маргарита», зануритися у світ творчості автора з реаліями, які він хотів показати читачам своїм творінням;
  2. Влаштувати чудовий та незабутній вечір для себе та своїх близьких разом в компанії героїв творів легендарного письменника;
  3. Приходь обов’язково, якщо ти досі не бачив цієї захоплюючої вистави!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Собаче серце» 2 вересня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо